Top Column wrapper

У «СВIТ ПАРКЕТУ» ми твердо віримо, що дерев'яна підлога володіє вічною природною красою. Вона може трансформувати будь-яку кімнату, привносячи в неї елементи розкоші та елегантності, незалежно від того, чи має вона сучасний стиль модерн, традиційний стиль або навіть мінімалістичний декор. Наша дерев'яна підлога повинна забезпечувати комфорт, довговічність та пишність, а його природні сучки та красиві недоліки створюють неповторний образ в кожній кімнаті. У зв'язку з цим ми прагнемо продавати нашим клієнтам тільки високоякісну і довговічну деревину з широким спектром варіантів обробки, кольору і дерева на будь-який смак і стиль.

Ми не тільки компанія з продажу, також ми є компанією з виробництва підлогових покриттів з технологічної душею та пристрастю до справжнього й розкішного вигляду дерев'яних підлог. Завдяки високоякісним продуктам, передовим технологіям, великій кількості знань та відданої й амбітної робочій силі ми в змозі знайти найкращі продукти з дерева та ламіната за найнижчими цінами - заощаджуючи Ваші гроші!

Зробіть Ваше підлогове покриття особливим!

Якщо Ви хочете створити особливу дерев'яну підлогу, в такому випадку рекомендуємо обрати для укладання якісний паркет від компанії «СВIТ ПАРКЕТУ». Ми знаємо, що в голові кожного нашого клієнта існує мрія створення свого ідеального будинку, тому вважаємо, що в першу чергу ця мрія повинна відображатися в якісному дерев'яному покритті для підлоги. Адже вкладення в красу паркетних підлог - простий спосіб досягти розкоші в домі. В першу чергу, саме підлогове покриття помітять гості, входячи в двері Вашого будинку.
Підлога з натуральної деревини виглядає досить стильно і володіє елегантністю, до того ж її неможливо відтворити за допомогою будь-яких засобів. Масивна і Паркетна дошка є досить зносостійкими, зручними й розкішними, та здатні забезпечити ідеальний фон загального стилю, доповнюючи найрізноманітніші інтер'єри.

Чому «CВIТ ПАРКЕТУ»?

Якість наших підлогових покриттів говорить сама за себе! Відвідавши салони «CВIТ ПАРКЕТУ» і скориставшись безкоштовними зразками, Ви особисто переконаєтеся в цьому. Завдяки власному виробництву і відмінним відносинам із провідними виробниками паркетних підлог, ми зуміли об'єднати високий рівень якості з низькими цінами, щоб Вам не довелося переплачувати за підлогу Вашої мрії!

Великий вибір та Низькі ціни - Біля 15 000 квадратних метрів в наявності - Більше 17 років досвіду в індустрії підлогових покриттів - Доставка по Києву та Україні.

Якщо Ви не знайшли, то що Вам потрібно - просто зателефонуйте нам або відвідайте наші салони за адресами: вул. Жилянська 62/64 та вул. Анни Ахматової 32/18.