У 2002 році відкрив свої двері наш перший салон з продажу підлогового покриття та паркетної хімії .З тих пір багато чого змінилося, асортимент розширився в десятки разів, але ми продовжуємо вдосконалюватися і зуміли налагодити всі процеси, щоб бути кращими у своїй справі. Незмінними залишаються європейська якість продукції, прийнятні ціни на паркетну дошку і послуги кваліфікованого персоналу. Відвідавши наші салони, Ви зможете побачити продукцію наживо, помацати і порівняти будь-які зразки. 
 

Ми працюємо з замовленнями по палацовому та художньому паркету, укладаємо масивну та паркетну дошку з цінних порід дерев, а так само монтуємо терасну дошку. З гордістю заявляємо - наші фахівці знають про паркет все - від виробництва та аж до укладання, а так само про правильний догляд. 

В наших салонах Ви можете не тільки придбати паркет, але також замовити послугу мотаж "під ключ" з гарантією 25 років! 

Наша компанія «СВІТ ПАРКЕТУ» надає: 
 

• Професійний сервіс та обслуговування;

• Високу якість пропонованих матеріалів;

• Гарантію від 35 років на паркет і до 3 років на монтаж.  


Ми пропонуємо:
 

• Величезний вибір високоякісного паркету в Києві власного виробництва, виготовленого на сучасному обладнанні провідних італійських та німецьких виробників;

• Вражаючий вибір ламінату, масивної і паркетної дошки як вітчизняних, так і відомих світових виробників;

• Широка лінійка різних супутніх матеріалів для укладання підлогових покриттів: клеї, лаки, грунтовки, масла і багато іншого;

• Повний комплекс послуг з укладання штучного та художнього паркету, масивної і паркетної дошки, ламінату в Києві.

 

Наші фахівці з максимальною точністю розрахують необхідну кількість матеріалів для укладання підлогових покриттів будь-якого виду. 
 

Наші салони «СВІТ ПАРКЕТУ» представлені в Києві, а також по всій території України. Ми є офіційним представником таких виробників:Loba і Stauf(Німеччина), Baltic Wood(Польща), CP Parquet (Італія). ArcoBaleno(Україна-Італія) - власне виробництво, саме це й дозволяє нам виконувати будь-які складні проекти. З моменту заснування нашої компанії, ми приділяли велику увагу якості продукції. А за весь період нашої роботи ми поклали більше 77500 м2 паркетної дошки!