Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Паркет ялинка

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:

 

ПАРКЕТ УКЛАДАННЯ «ЯЛИНКА» 45/60/90

 

Паркет, покладений ялинкою, привносить в облаштування нотки аристократичної витонченості. І це не випадково: такий спосіб укладання паркету застосовували ще в середньовічних палацах. Цікавий малюнок, який виходить за рахунок відповідного розташування дошок, допоможе оживити і прикрасити будь-який інтер'єр.

Для укладання ялинкою ретельно відбирають якісну деревину благородних порід. Насичені та глибокі відтінки дерева дуже красиво виглядають в поєднанні з оригінальним візерунком. На основі походження і стилю виділяють французьку і англійську ялинку.

 

Паркет укладка ялинка, купити в Svitparketu

 

ПАРКЕТ АНГЛІЙСЬКА ЯЛИНКА - КРАЩИЙ ВИБІР!

 

Класична англійська ялинка (Herringbone) - найстаріший спосіб укладання (Herringbone). Її виникнення пов'язують з імітацією цегельної кладки на церквах. Подібні візерунки створювалися в першій половині Середньовіччя звичайними людьми на земляних підлогах за допомогою піску. Тому візерунок швидко прижився і став вважатися ознакою хорошого тону. А мода на «ялинку» поширювалася саме з Великобританії.

Суть такого укладання полягає в тому, що кожну окрему плашку укладають перпендикулярно інший - таким чином виходить малюнок, схожий на гілки ялинки, що відходять від одного стовбура. Плашки візуально переплетені між собою під кутом 90 градусів. За рахунок цих переплетень, навантаження на кожну плашку розподіляє рівномірно, що підвищує стійкість і довговічність паркету.

 

Паркет англійська ялинка купити в Світ Паркету

 

ФРАНЦУЗЬКА ЯЛИНКА - ПОЛ ЯК У ВЕРСАЛІ!

 

Французька ялинка, або правильніше Chevron, виникла як модифікація звичайної англійської ялинки зі зрізами на торцях планки під кутом в 45 градусів. В її малюнку немає переплетень. Плашки приєднуються один до одного в стик. За зносостійкістю французька ялинка трохи поступається англійській, але зате привертає увагу різноманітністю і яскравістю дизайнерських рішень.

Подібна схема укладання почала використовуватися з XVII ст., коли аристократія стала частково замінювати дорогі мармурові підлоги деревом. Масовий інтерес chevron придбав після того, як Людовик XIV особисто вибрав для Версаля надані йому зразки паркетних малюнків. Після цього, в найближче сторіччя, французька ялинка була покладена в багатьох палацах і знатних будинках.

Але незважаючи на те що пройшло вже п'ять століть по формуванню даного типу укладання, французька ялинка все ще міцно асоціюється і з замковим паркетом, і з Паризькими апартаментами 19-го століття, і з провінційним шале. Без сумніву можна сказати, що французька ялинка - основний тренд і найвишуканіший тип укладання за всіма видами штучного паркету і масивної дошки.

Паркет Ялинка - запорука комфорту і затишку у Вашій оселі. Цей екологічний і міцний паркет буде радувати Вас довгі десятиліття. Він ніколи не вийде з моди і зможе стати гармонійним доповненням будь-якого типу інтер'єру - від класики до модерну.

На даній сторінці каталогу Ви зможете знайти паркет укладання «ялинка» 45/60/90 градусів з дуба і екзотичних порід, а також ознайомитися з докладними технічними характеристиками кожного товару. Так само на нашому сайті надані характеристики терасної дошки для Вашого заміського будинку. Якщо у Вас виникли питання і потрібна консультація з вибору підлогових покриттів, зв'яжіться з менеджерами компанії. Ми будемо раді Вам допомогти!

 

Паркет Французька ялинка купити в Світ Паркету

Вгору