Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Паркет ялинка, ArcoBaleno

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:

Штучний паркет ялинка від ArcoBaleno – виконаний у найкращих традиціях паркетної майстерності

Штучне покриття для підлоги, виконане з натурального дерева, завдяки шляхетності та неповторній вишуканості значно підвищує статус приміщення. З величезного асортименту покриття для підлоги, особливо високо цінується паркет ялинка. Покриття підходить практично під кожен інтер'єрний стиль, який представляє наш магазин «Світ Паркету» у найактуальніших та трендових відтінках.

Саме тому, якщо вам необхідно купити паркет ялинка, ми пропонуємо ознайомитися вам з одним з найбільш популярних виробників ArcoBaleno. Даний бренд цінує не тільки якість, але і вшановує традиції паркетної майстерності, що дозволяє виробляти традиційно якісні покриття для підлоги.

Чим відрізняється покриття – паркет ялинка ArcoBaleno (Аркаболено)? Основні переваги покриття

ArcoBaleno є відомим українським брендом, який виробляє різного плану підлогові покриття, дотримуючись високих європейських стандартів та технології обробки деревини. Серед виробленої продукції паркет ялинка ArcoBaleno (Аркаболено) відрізняється високим ступенем міцності, відмінними декоративними властивостями, а також безліччю інших переваг:

- Покриття має монолітну основу, відрізняється міцністю.

- Штучний паркет випускається невеликими плашками, що дозволяє зробити викладення найкультовіших візерунків.

- Виробник пропонує купити паркет Дуб, Горіх, Ясень - ці породи мають глибокі шляхетні і просто приголомшливі відтінки і текстури.

- Абсолютна екологічність.

- Матеріал чудово відновлюється не лише після втрати декоративних властивостей, а й своєї практичності.

- Як і масивна дошка, штучний паркет відрізняється довговічністю та гідними експлуатаційними якостями.

 

Штучний паркет ялинка від ArcoBaleno, Ціна

Який купити паркет: англійська ялинка чи французька?

Перед тим як купити паркет в будинок, офіс або квартиру важливо вибрати за способом викладення візерунка оптимальний для вашого приміщення вигляд штучного ялинкового паркету.

Паркет англійська ялинка є одним із найактуальніших і сучасних способів викладення візерунку. Укладання планок здійснюється перпендикулярно одна до одної. Варіантів розкладки та візерунків у даному випадку є маса.

Паркет французька ялинка відрізняється простотою класичного візерунку, який відрізняється лаконічністю та геометричною досконалістю.

У нас пропонується найкраща ціна на паркет англійська та французька ялинка від ArcoBaleno

«Світ Паркету» реалізує виключно якісну продукцію, крім високої якості у нас пропонується найкраща ціна на паркет англійська та французька ялинка від ArcoBaleno.

Високі декоративні властивості також показники міцності та надійності штучного паркету від даного виробника повністю виправдовують свою вартість. Якщо ціна на паркет є для вас високою, Аркаболено пропонує також купити паркетну дошку високої якості в широкому асортименті.

Великий вибір покриття для підлоги в асортименті «Світ Паркету»

Крім штучного паркету, в нашому салоні-магазині «Світ Паркету» пропонується великий вибір підлогових покриттів, завдяки чому кожен бажаючий може створити стильну та неповторну атмосферу в приміщенні, згідно з останніми віяннями та тенденціями. Широкий вибір покриттів із найбільш популярних і міцних деревних порід, що представлений у багатогранній палітрі кольорів, допоможе вам відшукати саме той варіант покриття, який повною мірою розкриває унікальність і красу дизайну приміщення.

Вгору