Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Паркетна дошка

 

ПАРКЕТНА ДОШКА - НАДІЙНІСТЬ І ЕКОЛОГІЧНІСТЬ

 

Позиції дерев'яної обробки з кожним роком все більше зміцнюються. На сьогоднішній день паркетна дошка займає лідируючі позиції на ринку підлогових покриттів з натуральних матеріалів. Завдяки своїм неперевершеним особливостям відрізняється не високою вартістю. Зовні, укладена паркетна дошка, не відрізняється від масивної дошки або штучного паркету, що робить її прекрасним бюджетним варіантом підлогового покриття з натурального дерева. Вона прекрасно поглинає шум, зберігає тепло в приміщенні і не притягує пил. А так же по праву вважається екологічним покриттям підлоги, оскільки виготовляється повністю з дерева.

 

 

ОСОБЛИВОСТІ І СТРУКТУРА ЯКІСНОЇ ПАРКЕТНОЇ ДОШКИ

Паркетна дошка, як правило, являє собою багатошарову конструкцію, що об'єднала тверду основу і чудову фактуру дорогих порід. Завдяки перпендикулярним один одному шарам матеріалу, технологія виробництва домоглася високої міцності і експлуатаційних якостей, які їм невластиві природного деревині.

Як правило, цей універсальний матеріал складається з наступних шарів:
 

• перший шар - цілісний шпон хвойних (рідше листяних) порід деревини. Перешкоджає проникненню вологи і вигинання дошки;

• середній шар - поперечні планки з хвойних порід (рідше - берези). Саме вони наділяють конструкцію стійкістю і міцністю;

• верхній (робочий) шар - шпон цінної деревини: дуба, ясена, тика, мербау, венге і багатьох інших. Грає роль декору і виготовляється з добірних деревних порід, обов'язковою особливістю є ширина не менше ніж 4 мм. Лицьовий шар вимагає ретельної селекції і відсортовування на всіх етапах виробництва, тому верхній шар має бездоганно гладку і однорідну поверхню без мінімальних вад або дефектів.

За своєю структурою паркетна дошка схожа з таким матеріалом як ламінат, ціна якого в нашому салоні приємно здивує кожного клієнта. Також паркетна дошка дуб піддається додатковому покриттю маслами або лаковими складами. Дані покриття забезпечують захист від механічних пошкоджень, продовжують експлуатаційний термін матеріалу і, звичайно ж, перетворюють зовнішні дані дошки.

 


 

КУПІВЛЯ ПАРКЕТНОЇ ДОШКИ - ВИБІР НА КОРИСТЬ ЕСТЕТИКИ ТА МОДЕРНА
 

Чому все-таки варто купити паркетну дошку? Цей вид підлогового покриття відрізняється рядом позитивних характеристик:
 

• Безпека та екологічність - не провокує алергію, не виділяє токсичних речовин і не шкодить здоров'ю;

• Висока зносостійкість - стійка до стирання, деформації, механічних впливів і температурних перепадів, спокійною витримує навантаження;

• Довговічність - зберігає свої якості і властивості протягом багатьох років;

• Багата колірна палітра і благородний зовнішній вигляд - різноманітність м'яких натуральних відтінків;

• Простота укладання і невибагливість у догляді - система «шип-паз» дає можливість провести монтаж самостійно, досить проводити раз на тиждень класичну прибирання.

Наш каталог пропонує широкий вибір паркетної дошки з дуба за вигідними цінами за 1м2. У салоні паркетної дошки представлений широкий асортимент продукції, вироблений з різних цінних порід. Продаж здійснюється з безліччю додаткових послуг, в тому числі з доставкою по Києву і області.

 


 

Паркетна дошка в Києві від «СВІТ ПАРКЕТУ»: правильно вибираємо підлогове покриття у квартиру
 

Розбираючи питання, яка недорога паркетна дошка краще, не варто забувати про тип деревини, якою наділений верхній шар підлогового покриття. Адже саме верхній шар паркетної дошки визначає не тільки естетичні якості, але і здатний візуально корегувати площу. Саме тому щоб паркетна дошка, купити яку ви плануєте, відповідала вашим очікуванням, фахівці нашого інтернет магазину «СВІТ ПАРКЕТУ» створили кілька рекомендацій щодо раціонального і зональному вибору підлогового покриття в квартиру.

Паркетна дошка більшою мірою підходить виключно для габаритних квартир з великою площею. Але завдяки багатому асортименту нашого інтернет магазину, вам в будь-якому випадку вдасться розкрити справжню красу паркетної дошки, в незалежності від масштабів площі житла.

Для квартир з великою площею ідеально підходить дубова паркетна дошка, яка є довговічною, при цьому, зовні вона виглядає стильною. Паркетна дошка горіх, також має величезну кількість забарвлень і високі експлуатаційні можливості, завдяки чому є гідним варіантом для укладання в житлові приміщення. Багатогранність відтінків паркетної дошки з горіха дозволяє підібрати найкращий варіант для різних дизайнерських рішень. Якщо ж простору мало – слід вибирати покриття світлих тонів.

Створити довговічну підлогу і візуально розширити простір допоможе ясенова паркетна дошка, через те, що вона відрізняється міцністю і величезною кількістю насичених світлих фарб. Її витончені переливи дозволять вам відшукати гармонійне поєднання полів з інтер'єром вашої квартири. Також, щоб розширити простір укладення паркету повинно проводитися по діагоналі – це також ефективно працює на розширення простору.

 

 

Вгору