Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Паркетна дошка Ясен

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:

Паркетна дошка з ясена: надійність і екологічність

 

Якщо планується облаштування надійного полу для сучасного інтер'єру в більш м'яких і світлих тонах, можливо, ясенова паркетна дошка – це те, що вам потрібно. Вона володіє підвищеними експлуатаційними властивостями і надзвичайно широкою палітрою світлих відтінків. За щільністю і твердості ясенова паркетна дошка не поступається дубовій, до того ж ця листяна порода володіє помітним перепадом відтінків і більш контрастною структурою волокон, що завжди виглядає цікаво і надзвичайно красиво. Якщо потрібно паркетну дошку купити, ясен є ідеальним рішенням світлого полу, що дозволить ввести в інтер'єр елементи легкості і свободи. Наша компанія «Світ Паркету» володіє самим великим асортиментом високонадійних підлогових покриттів, завдяки чому вибрати гідний варіант покриття не стане проблемою.

 

 

Ми пропонуємо купити паркетну дошку ясен в Києві від провідних виробників

У країнах Європи, ясен активно використовується у виробництві підлогових покриттів, ця порода дерева має гарну гнучкість і зносостійкість. Наша компанія пропонує купити паркетну дошку ясен в Києві власного виробництва, а також перевірену часом продукцію наших іноземних партнерів, що гарантує надійність і бездоганну якість придбаних підлогових покриттів. В асортименті ви зможете з легкістю відшукати як світлі відтінки жовтих, сірих, бежевих і навіть коричневих кольорів з прямою волокнистою структурою дерева.

 

 

Які ми пропонуємо ціни на Ясень - паркет і паркетну дошку?

Відомо, що вартість паркетної дошки залежить від цінності дерева, яке використовується для її виготовлення. І зазвичай ціни на Ясень – паркет і паркетну дошку є високими, але якщо купувати продукцію вітчизняного виробника, яка ні в чому не поступається іноземним брендам  – вартість неодмінно буде для вас прийнятною.

 

 

Вгору