Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Добавьте товары в желания
0
Мій кошик

Паркетна дошка Дуб

Паркетна дошка Дуб – придбати за найкращою ціною

Серед усього спектру різновидів паркетної дошки – підлогове покриття з дуба завжди зачаровує своєю не повторнлю текстурою, елегантним забарвленням. Дубова паркетна дошка завдяки своїй зносостійкості вселяє довіру, з часом вона набуває насиченість в кольорі, що ніяк не позначається на експлуатаційних характеристиках. Наш інтернет-магазин «Світ Паркету» пропонує купити Дубову паркетну дошку для оформлення класичних і сучасних інтер'єрів з благородними природними відтінками, багатою гамою кольорів. В даному розділі присутні кращі зразки, які мають чудові тепло та звукоізоляційні властивості виробництва вітчизняних і зарубіжних брендів.

Ціни на паркетну дошку з Дуба в Києві

Так як дубове підлогове покриття відрізняється надійністю і довговічністю – на відміну від ламінату, ціни на паркетну дошку з Дуба в Києві трохи вищі. При цьому, якщо купувати покриття у вітчизняного виробника, який використовує українські листяні породи – ціна дійсно буде для вас прийнятною. Також будова вартості даного підлогового покриття здійснюється з урахуванням дизайну, розміру та селекції матеріалу, а також виду захисного покриття.

Тільки якісна дошка паркетна дуб: купити в салоні «Світ Паркету»

Ми співпрацюємо тільки з надійними і перевіреними часом виробниками. В асортименті є виключно перевірена продукція на будь-який смак від зарубіжних і вітчизняних виробників. Саме тому, якщо вам необхідна недорога, але надійна дошка паркетна дуб, купити її в салоні «Світ Паркету» стане правильним і вигідним для вас рішенням. Адже у нас поставка підлогових покриттів завжди здійснюється безпосередньо від виробників.

Вгору