Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Підлогове покриття з Дуба, Паркетна дошка

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:

Дубова дошка - переваги підлогових покриттів з дубу

Незважаючи на свою доступність, підлога з полімерних матеріалів поступово втрачає популярність, оскільки екологічність і натуральність має зараз величезне значення, особливо це стосується житлових приміщень. Саме тому натуральні підлогові покриття, які реалізовуються в «Світ Паркету» завжди готові підкорити неповторним видом, екологічністю і бездоганною якістю. Особливої уваги заслуговує дубова дошка для підлоги.

Дубова паркетна дошка: переваги і розкіш покриття

Дубові підлоги поєднують в собі благородну фактуру і гідні експлуатаційні характеристики. Саме тому дубова паркетна дошка користується попитом і величезною популярністю. Даному покриттю властиві такі переваги:

- Стабільність. Паркетна дошка, завдяки багатошаровій структурі сама по собі відмінно переносить температурні коливання і перепади вологості в повітрі.

- Завдяки тому, що верхній шар створюється з дубової деревини, покриття володіє довговічністю, при належному догляді здатне прослужити 50 років.

- Дубова деревина також має підвищену щільність, завдяки чому паркетна дошка, виконана з даної породи, гідно витримує механічні пошкодження і колосальні навантаження./p>

- З часом деревина дуба не вигорає, її забарвлення в процесі використання стає ще більш насиченим і естетичним.

 

Дубова паркетна дошка від Світ Паркету в Києві

Яка ціна паркетної дошки в Києві?

Паркетна дошка є сучасним і якісним матеріалом, який високо цінується. При цьому ціна паркетної дошки в Києві, яку пропонує своїм клієнтам наша компанія є більш прийнятною. В асортименті є продукція європейської якості: ArcoBaleno і Woodtone, яка пропонується безпосередньо від виробника.

Чим відрізняється масивна дошка з дуба?

Масивна дошка з дубу є висококласним і надійним покриттям, яке, на відміну від паркетної дошки, створюється повністю з дорогоцінної породи, володіє монолітною основою. Краса і благородство дубового масиву вигідно підкреслює шик і статус, а гідні експлуатаційні характеристики, довговічність даного покриття дозволяють передавати його через покоління.

У нас завжди можна відшукати необхідний відтінок і фактуру дубової масивної дошки, оскільки асортимент розділений на селекційні види: починаючи від рівномірного класичного сорту селект, закінчуючи більш живим рустикальним забарвленням.

Масивна дошка незалежно від породи деревини вимагає додаткової обробки у вигляді шліфування і фінішного покриття. Обробка дозволяє матеріалу в повній мірі розкрити красу і багатство текстури натурального дерева.

Укладання підлогових покриттів - основні складності

Укладання підлогових покриттів незалежно від його виду, вимагає професіоналізму, досвіду і спеціалізованого устаткування, саме тому в більшості випадків наші клієнти користуються можливістю замовити укладання паркету або масивної дошки у нас. Послуга монтажу різних видів матеріалів виконується якісно, оперативно і акуратно.

Незалежно від масштабів і складності робіт, наші фахівці врахують найменші деталі, особливості приміщення, що дозволить уникнути помилок і різного плану технологічних похибок в процесі укладання.

На всі роботи з укладання і ремонту підлогових покриттів у нас надається гарантія терміном до 3 років. Клієнти компанії «Світ Паркету» із задоволенням звертаються до нас і з питань циклювання або ремонту підлог з натурального дерева, з чим також наші фахівці справляються успішно.

Вгору