Реставрація і ремонт паркету Київ

 

Прайс на реставационные работы
Вид работ   ед изм. цена, грн
Реставрация комплекс услуг   кв.м. 950
Реставрация комплекс услуг (снятие старого покрытия, шпаклевание, покрытие лак/масловоск )   кв.м. 520
Шлифовка комплексная массивного паркета(барабан +плоская)   кв.м.  
Комплекс работ по подклейки/переклейки покрытия ( снятие, очистка от староо клея, поклейка/ заполнение пустот под покрытием) (устраняет скрипы)   кв.м.  
Комплекс работ по реставрации ступеней (шлифовка, вскрытие лаком)   шт.  
 
Нанесение покрытия (масло/гель/лак)   кв.м. 1 слой  
Нансение тонировки   кв.м. 1 слой  
Матовка паркета ( межслойна шлифовка)   кв.м.  
 
Установка плинтуса   м.п.  
Установка порожка (пробковый компенсатор, акил)   м.п.  
Подкладка штучного паркета вдоль стен   м.п.  
Шпаклеваие щелей   кв.м. 1 слой  
Удаление пятен   кв.м.  
Ремонт лаг (демонтаж покрытия, ремонт, монтаж)      
Ремонт стяжки (не включая работы по демонтажу и монтажу)      
 
Нанесение средства по уоду   кв.м.  
Мойка   кв.м.  
Смывка староо масла   кв.м.  
Настил гофрокартон    кв.м.  
 
Браширование паркета (дуб, ясень)   кв.м.  
Нарезка фаски на паркете    м.п.  

 

* Данные расценки действительны при площади от 25 м2.

 

За своєю структурою і призначенням для користувача таке підлогове покриття, як паркет або паркетна дошка, відрізняється досить довгим терміном служби. При цьому цей екологічний матеріал не переносить надмірного впливу вологи, має природнє старіння. Також ходьбу по підлозі у взутті на шпильках деревина може не витримати.

Всі ці негативні фактори погано впливають на цілісність і зовнішній вигляд паркетної підлоги. І тут на допомогу може прийти реставрація паркету при незначних змінах декоративних характеристик або при пошкодженні структури, верхнього шару.

Реставрація паркетної підлоги здійснюється шляхом зняття верхнього робочого шару разом із захисним покриттям. Для цього використовується спеціальне обладнання, так як професійне циклювання паркету неможливе без його застосування. Паркет, як і масивна дошка, за допомогою циклювання оновлюється, при цьому повертається насиченість, гладкість і блиск підлоги.

Якщо ви бажаєте здійснити реставрацію своїми руками, ручне шліфування цілком можливе, але дуже затратне по силі і часу, а також не завжди ефективне. Оскільки, при більш глобальних пошкодженнях необхідне прийняття кардинальних рішень у вигляді застосування циклювального обладнання, а в інших випадках і зовсім може знадобитися ремонт покриття.

 

Ремонт і реставрація паркету Київ, ціна за метр 2, відновити паркет

У яких випадках потрібен ремонт паркету Київ?

Незалежно від того, з якої породи виготовлена ваша підлога — дуб, ясен або горіх, або яка ціна за м2 вашої укладеної паркетної підлоги, надмірний вплив вологи частково знищить не тільки декоративні властивості, а й структуру покриття. Паркет може почати скрипіти, крім цього, якщо не присутній належний догляд, на ньому можуть завестися шкідники або з'явитися грибок, який в даному випадку дуже згубно впливає.

На сьогодні ремонт паркету Київ може здійснюватися в трьох видах, а саме:

Поточні ремонтні роботи або косметичний ремонт. Цей вид робіт зазвичай здійснюються в плановому порядку. Фахівці його рекомендують проводити кожні кілька років. Дані процедури зазвичай спрямовані на відновлення декоративних властивостей матеріалу, іншими словами, проводиться планова реставрація - шліфування.

Частково штучний паркет ремонтується, якщо старий паркет почав скрипіти, з'явилися відколи, тріщини або візуальні плями. Всі плашки з дефектами повинні бути відновленими. Для цього може використовуватися як клей, так і мастика, а також лак для фінішної обробки. Вартість таких робіт залежить від складності та масштабів.

Щоб провести капітальний ремонт, вам доведеться купити паркет, оскільки дана процедура призводить до повної заміни підлогового покриття. Причиною може стати тривала експлуатація або затоплення. Якщо ви звернетеся до професіоналів компанії «Світ Паркету», заміна паркету в даному випадку може проводитися часткова з повним комплексом ремонтних робіт, що дозволить зберегти старий паркет і скоротити вартість.

 

Реставрація і ремонт паркету ціна Київ, магазин Світ Паркету

Як вибрати паркет на заміну?

Компанія «Світ Паркету» готова прийняти всі турботи на себе і зробити ремонт або відновлення паркету оперативно, професійно. В комплекс робіт може входити як прибирання пошкоджених частин, так і абсолютний монтаж в залежності від складності завдання.

Наш асортимент дозволяє правильно вибрати паркет на заміну, укладання якого буде здійснено якісно і професійно. Також підберемо якісні матеріали у вигляді лаків та інших необхідних засобів іноземного виробництва.

Вартість за квадратний метр відновлення паркету ми пропонуємо невисоку, при цьому беремося за ремонт найскладніших ушкоджень.