Професійне укладання паркет ялинка в Києві

Монтаж паркету ялинкою - це найпопулярніший і найнадійніший спосіб укладання. Якщо ви вирішили купити штучний паркет, тепер головне завдання знайти досвідчених майстрів щодо його встановлення.

Етапи укладання паркету ялинкою:

1. Акліматизація підлогового покриття. Існує один фактор, що визначає, чи підійде паркетна підлога для певного приміщення, і цей фактор – це кількість вологи в місці укладання. За два тижні до укладання вологість у приміщенні має бути близько 40-60%, у цей час паркетні блоки потрібно залишити у приміщенні, де проводитиметься монтаж для акліматизації.

2. Підготовка чорнової підлоги. Це найважливіша частина укладання. Ідеальна чорнова підлога має бути:

- Суха. Вологість не повинна бути вищою за 12%.

- Стійка. Міцна чорнова підлога без пошкоджень від води та скрипів.

- Чиста. Це означає відсутність сміття та старих клеїв.

3. Встановлення паркету. Паркет дає велику свободу при установці, оскільки його можна укладати практично на все - від бетону і сумішей, що самовирівнюються, до сухої стяжки і фанери. Для самого монтажу малюнок паркету особливого значення не має. Зазвичай ми починаємо з укладання центральної лінії у середині кімнати, де починаємо монтаж паркету по всій її довжині. Від цієї лінії ми акуратно розширюємося, доки не дійдемо до країв ділянки, де залишаємо зазор приблизно 12-15 мм. Ми робимо це, щоб дати паркету можливість розширюватися у разі потреби. Після цього зазор буде закрито плінтусом.

4. Шліфування та покриття захисним шаром (якщо паркет необроблений). Зараз на ринку можна купити фінішний паркет із покриттям лак або олія. Тоді цей етап можна пропустити. Але якщо ви вирішили купити паркет дуб без покриття, то будуть потрібні додаткові послуги з шліфування паркету в Києві та покриття його захисним шаром.

Ціна монтажу (укладання) паркету ялинка в Києві

Компанія Світ Паркету на ринку підлогових покриттів вже понад 15 років та пропонує свої послуги досвідчених паркетників з гарантією. Замовити прорахунок на укладання паркету можна на нашому сайті.