Професійне укладання паркетної дошки

Монтаж паркетної дошки має прямий вплив на надійність та довговічність покриття для підлоги. Навіть якщо ви вирішили купити якісну паркетну дошку, підготовка основи та всіх необхідних матеріалів, вибір технології укладання відіграють вирішальну роль у створенні міцної та красивої підлоги.

 

Послуга Що входить до комплексу послуги Од. Вим. Ціна* грн/м2 (палубою по прямій)

Монтаж паркетной доски на подложку

 

 

 

Монтаж паркетной доски на клей

- Заміри вологості основи, стін та повітря для підтвердження відповідності нормам будівництва;

- Виміри міцності основи (молотком Шмідта);

- Заміри перепадів основи для успішного подальшого монтажу плінтуса, дверей та меблів;

- Знепилення основи;

- Ґрунтування основи;

- Початкова розкладка паркету на основі;  

- Підрізка паркету для точного монтажу;  

- Приклеювання паркету до основи;  

- Прибирання та вивезення сміття після монтажу.  

 

м2

 

 

 

м2

 

365,00

 

 

 

491,00

 

 

 

Способи укладання паркетної дошки

Ви можете замовити монтаж паркетної дошки двома основними способами:

- Спосіб жорсткого кріплення до основи передбачає, що паркетну дошку садять на клей до вже готової основи. Для збільшення міцності всієї підлоги кожна дошка також кріпиться скобами або паркетними цвяхами, поки не висохне клей. Переваги даного методу – відсутність скрипів, висока міцність та довговічність, можливість якісного шліфування. Недоліками є високі грошові витрати та тимчасові, укладання має виконуватися лише професіоналами, підніметься рівень підлоги за рахунок фанери.

- Спосіб плаваючої підлоги передбачає, що паркетна дошка укладається на підкладку в єдину конструкцію, а не фіксується до основи. Перевагами цього методу є швидке укладання, мінімізація витрат, можливість часткового ремонту підлоги. Недоліки - не можна якісно відшліфувати підлогу, з'являється скрип у майбутньому, слабка надійність.

Ціна укладання (монтажу) паркетної дошки в Києві

Якщо ви вирішили вибрати додому дерев'яну підлогу, то краще не заощаджувати на установці. Бригади професійних укладачів Світ Паркету мають багаторічний досвід роботи.

Монтаж паркетної дошки "під ключ" дозволить вам уникнути додаткових витрат та багатьох труднощів. Замовте прорахунок укладання паркетної дошки прямо зараз!