Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Паркетна дошка Селект

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:

Паркетна дошка селект – бездоганний вигляд та якість покриття

Селекція деревини, яку використовують у виробництві паркетної дошки, має надзвичайно важливу роль. Такого плану характеристика визначає набір експлуатаційних характеристик та візуальний вигляд майбутнього покриття. Відбір із селекцій дозволяє правильно витрачати ресурси та матеріали, надати всім клієнтам продукцію за смаком та фінансовими можливостями. Найдорожчою вважається паркетна дошка селект, ціна якої виправдана бездоганним виглядом, довговічністю та масою інших характеристик.

Наш салон магазин «Світ Паркету» пропонує своїм клієнтам найширший асортимент виключно якісного покриття для підлоги з кращих порід деревини. Ясен, горіх, дуб, паркетна дошка селект односмугова, а також інші види, ми пропонуємо придбати за найрозумнішими цінами.

Дошка паркетна селект: купити в Києві за прийнятними цінами

Зовнішній вигляд і якість паркетної дошки безпосередньо залежить від методу розпилу деревини, що й визначає вид селекції підлогового покриття. Дошка паркетна селект, купити в Києві, яку ми пропонуємо, виробляється за допомогою радіального розпилу, він здійснюється паралельно довжині ствола.

Дане розпилювання забезпечує рівномірний колір покриття та красиву фактуру деревних волокон, які розташовуються вздовж поверхні плашки. Найменші дефекти у вигляді вад, заболоні, сучків – виключаються.

Таким чином, паркетна дошка селект дуб, ясен, горіх та інші види деревини, що використовуються, володіють бездоганною якістю, стійкістю малюнка, а також високими експлуатаційними характеристиками. Найчастіше паркетну дошку селект набувають для створення класичних інтер'єрів, оскільки підлога виглядає просто і лаконічно, без хитромудрих візерунків, різких перепадів, з ноткою шляхетності.

Тільки найкращі ціни на паркетну дошку односмуговий дуб

У даному розділі вам представлений багатий асортимент сертифікованої паркетної дошки преміум класу провідних зарубіжних та вітчизняних брендів. Будь-який обраний варіант з даного асортименту є довговічним, він неодмінно подарує вашому будинку живе тепло та комфорт.

При цьому ми пропонуємо виключно розумні ціни на паркетну дошку односмуговий дуб та інших не менш вишуканих порід. Купуючи покриття для підлоги в салоні магазині «Світ Паркету» - ви інвестуєте на все життя, адже у нас реалізовується перевірена часом продукція, яка служить не одне покоління.

Вгору