Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Паркет ялинка Французька

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:

Французька ялинка: особливості, характеристики, ціна

Паркет ялинка французька відноситься до одного з видів штучного покриття, який елітою був визнаний гідно за свою розкіш, благородство, вишуканий і просто шикарний вигляд.

Такого плану штучний паркет виробляють з покриттям і без покриття виключно з цільного шматка дерева, в основному використовується благородна деревина. Високо цінується паркет дуб за свою щільність і широку палітру візерунків, при цьому, якщо використовувати паркет горіх поєднуючи його з ясенем, вийде оригінальна композиція візерунка.

Це високотехнологічне покриття має максимально правильні параметри і конфігурацію плашок, які збираються в міцну монолітну структуру, прикрашаючи своїм неповторним виглядом.

Якщо ви хочете купити паркет ялинка в Києві, наш інтернет-магазин «Світ Паркету» пропонує широкий вибір колекцій як англійської так і французької ялинки, безпосередньо від виробника.

 

Паркет французька ялинка, купити в Києві, ціна в Світ Паркету

Паркет французька ялинка: особливості укладання

Виробничий процес штучного матеріалу технологічно є складним, оскільки деревину сортують по сорту і методу розпилу. Після чого піддають різним обробкам, для більш естетичного та розкішного вигляду декоративно зістарюють, завдяки чому паркет ялинка, гармонійно виглядає практично при будь-якому інтер'єрі.

При укладанні паркет французька ялинка відрізняється від традиційної англійської по візерунку. Торці планок зрізаються під кутом 45 градусів, завдяки чому при укладанні утворюється візерунок, який візуально нагадує ялину. Зазвичай, даний вид матеріалу купується для укладання на підлогу, але різного плану дизайнерські рішення дозволяють укладання даного паркету і в інших випадках.

Використовуючи цей вид покриття, у вас з'являється велика можливість, створити неповторний дизайн, використовуючи такі прийоми:

- Укладання паркету, як на стіни, так і на стелю, дозволить створити оригінальний декор для приміщення, при цьому надати йому більше тепла затишку і лиску.

- Використовуючи сорти натур або рустик, ви зможете надати фарб приміщенню, максимально оживити його.

- Поєднуючи кілька порід при укладанні, підлога буде виглядати більш яскраво і сучасно. Це дозволить також впровадити цей вид штучного паркету під будь-яке дизайнерське рішення.

Скільки коштує паркет ялинка, ціна з доставкою?

Наш магазин паркету пропонує клієнтам найбагатогранніший асортимент підлогових покриттів виключно високої якості і різних класів навантаження. В асортименті є будь-якого виду паркет ялинка, ціна якого завжди відрізняється демократичністю.

Вивчити асортимент ви завжди можете, відвідавши наш салон-магазин «Світ Паркету» який знаходиться в Києві та інших містах України. Придбати підлогові покриття у нас також можливо онлайн за допомогою даного ресурсу.

При необхідності купити підлогове покриття оптом вам необхідно дізнатися у менеджера наявність на складі тієї чи іншої позиції, оскільки штучний паркет є досить популярним матеріалом.

 

Вгору