Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань

Інструменти для укладання підлогових покриттів

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:

Купити інструменти для укладання покриття для підлоги: шпатель, шліфувальна сітка, нейлоновий пад у Києві

Для укладання паркетної підлоги та інших видів підлогових покриттів необхідна не тільки якісна паркетна хімія, але й набір професійних інструментів, який дозволить зробити монтаж якісно і без дефектів.

Купити інструменти для укладання підлогових покриттів, такі як шпатель у необхідних розмірах та інші види пристроїв, пропонує компанія «Світ Паркету» в широкому асортименті.

Шліфувальна сітка, купити за прийнятною ціною та інші види інструментів – навіщо застосовуються?

Після укладання паркетної підлоги, яка потребує додаткового доопрацювання та захисту, використовується шліфувальна сітка, купити її у нас можливо різного калібру. Вона дозволяє зробити підлогу гладкою та усунути будь-якого плану дефекти перед нанесенням на покриття олії або воску.

Також в асортименті присутні й іншого плану інструменти для укладання та обробки:

- Нейлоновий пад – дозволяє м'яко очистити покриття від пилу та іншого плану сміття.

- Перфорований пад використовується також для збирання пилу після шліфування.

- Швабра Wieschwiesel для нанесення засобів догляду дозволить рівномірно розподілити засоби, якісно обробляючи весь периметр площі.

- Бокс для валиків для зручного, акуратного та рівномірного нанесення олії або лаку на підлогу.

- Шпатель у розмірах №1, №2, №3, №4, №5 використовується для нанесення паркетного клею. Кожен із шпателів, які пропонуються у нас в асортименті, формує клейові рифи різної висоти.

Всі ці інструменти повинні мати гідну якість, щоб монтаж був виконаний якісно, ​​а укладений паркет прослужив довго.

Купити очисник Stauf Cleaning agent в Києві та інші приладдя для очищення паркету

Надійність та декоративні якості укладеної паркетної підлоги в першу чергу залежать від правильно підібраних та високоякісних продуктів з укладання та очищення паркету після укладання підлоги. Саме тому ми пропонуємо купити очищувач Stauf Cleaning agent, виробництва Німеччина, який дозволить акуратно очистити покриття від клею і різного роду забруднень.

Також вам можуть стати у нагоді спеціальні серветки для видалення домашнього клею, ціна яких у нас є найприйнятнішою. Використання таких серветок є зручним, максимально ефективним та дбайливим методом усунення клейового складу з поверхонь натурального паркету.

Вгору