Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Паркетний Клей

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:

Який паркетний клей вибрати?

Не всі знають, що підроблений або сумнівної якості клей для укладання підлогового покриття, зможе проявити свої недоліки тільки з часом. Саме тому вибирати його необхідно ретельно – роблячи вибір на користь виробників, які позитивно зарекомендували себе у всьому світі і в нашій країні зокрема. Наша компанія «Світ Паркету» пропонує вигідно придбати клей паркетний однокомпонентний і двокомпонентний в Києві тільки, перевірених на якість продукції, брендів. Одним з найбільш надійних виробників є всесвітньо відомий бренд Stauf, він відрізняється надійністю і винятковою якістю продукції.

Який купити клей для паркету Stauf?

В даному асортименті представлений для вас широкий вибір клею, який володіє виключно позитивними якостями. Купити клей для паркету Stauf можливо у нас в таких випадках:

- Stauf "PUK-447". Двох компонентний поліуретановий паркетний клей. Відрізняється міцністю, еластичністю, швидким ефектом. Може використовуватися для будь-яких видів паркету і масивної дошки. Клей при укладанні повинен наноситься на рівну бетонну стяжку. Часи роботи: 30-40 хвилин.

- Універсальний дисперсійний клей: Stauf "D3". Використовується для укладання ПВХ, хлорвінілових покриттів і кварце-вінілової плитки. Відрізняється легкістю використання, швидкою дією і універсальністю – можна клеїти на різні основи.

- Stauf "WFR-360" – жорсткий клей для паркету, створений на основі синтетичних смол, активно використовується для укладання паркетної дошки і в створенні системи «Тепла підлога». Клей не містить метанолу, відрізняється високою міцністю на зсув і не боїться морозу.

- Stauf "Multilayer" – однокомпонентний еластичний клей не містить води і розчинників, добре наноситься. Використовується для укладання підлог з підігрівом. Робочий час 30 хв.

- Та інші, такі як: 2K SportColor; WS UV-Protect; 2K Supra A.T .; WS 2K Duo; WS Viva; WS EasyFinish; 2K Invisible Protect A.T.Тільки найкращі ціни на клей паркетний в магазині «Світ Паркету»

 

Тільки найкращі ціни на клей паркетний в магазині «Світ Паркету»

Салон «Світ Паркету» є офіційним представником бренду Stauf в Україні. В даному асортименті тільки сучасна і перевірена на якість продукція, яка поставляється до нас безпосередньо від виробника. Це гарантує кращі ціни на клей паркетний в магазині «Світ Паркету». Самостійно підібрати необхідний клей для укладання підлоги, можливо, використовуючи присутній на сайті фільтр.

Вгору