Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Паркетний лак

Сортування:
спочатку дешевше за популярністю за назвою спочатку нові
Відображення:

Паркетний лак - надійний захист підлогового покриття

Правильне укладання є запорукою довговічності і надійності підлоги, при цьому не варто забувати про його захист, яка попереджає руйнування пігментів барвника і розвиток бактерій. Щоб уповільнити процес руйнування підлогового покриття, котре з роками стає незворотним, слід використовувати паркетний лак, купити який пропонує салон магазин «Світ Паркету». Покриваючи паркет лаком, який утворює надійний захисний шар, тим самим ви зменшуєте агресію умов мікроклімату та навантаження на покриття.

Паркетний лак двокомпонентний або однокомпонентний?

Наша компанія пропонує виключно високоякісні лаки зарубіжного виробництва з різних компонентів. Визначити який за складом лак вам необхідний, можливо, з урахуванням використовуваного виду підлогового покриття, від типу приміщення, в якому здійснювалася укладання  і передбачуваного навантаження на підлогу. Існують різні види: паркетний лак двокомпонентний або однокомпонентний, також попитом користується поліуретановий паркетний лак. Для квартир і житлових приміщень з невеликою прохідністю краще використовувати лак для паркету на водній основі, який висихає буквально за кілька годин, стійкий до спалаху, не має різкого запаху і безпечний для здоров'я.

«Світ Паркету» рекомендує Loba - лак паркетний, ціни по Києву

Наша компанія є офіційним представником закордонних виробників паркетної хімії Loba, яка відрізняється високою надійністю, зручністю також виключно якісними складовими. Досить популярним є Loba - лак паркетний, ціни по Києву на який не маленькі. «Світ Паркету» реалізовує перевірену часом продукцію і паркетний лак Loba не виняток. При цьому ми як офіційний дилер пропонуємо більш розумну вартість, на продукцію даного бренду.

Вгору