Здулася паркетна дошка, що робити у такому разі?

Паркетна дошка – це практичне та сучасне підлогове покриття. Відрізняється матеріал високою стійкістю та гарною міцністю до механічних впливів. Однак, покриття даного виду може втратити свою практичність та естетичність – здутися за певних факторів. Дізнатись, чому піднімається паркетна дошка або втрачає свою практичність, ви зможете з даної публікації від фахівців компанії «Світ паркету».

Чому здувається паркетна дошка: основні причини

До основних причин, чому здувається паркетна дошка можна віднести:

- До конструкції паркетної дошки потрапила вода або її затопило. Це є однією з основних причин у випадку, коли панелі здуваються.

- Неякісний монтаж паркету. Нехтування послугами фахівців з укладання паркетної підлоги може призвести до деформації покриття.

- Деформація покриття у разі його розсихання. Чому розсихається паркет? Такого плану явище називається також термічна деформація. Недотримання температурних норм у приміщенні призводить до утворення хвиль на укладеній підлозі.

Щоб перерахованих вище проблем не виникало, важливо правильно підібрати паркетну дошку, яка повинна відповідати формату і типу приміщення. Деревина з твердих порід є більш стійкою не тільки до механічних навантажень, але і до впливу зовнішніх факторів. Кращими породами вважаються Дуб, Ясень, Горіх, вони чудово переносять температурно-вологісні перепади.

Також не потрібно забувати, монтаж паркетної дошки має бути виконаний виключно професіоналами. Не варто нехтувати рекомендаціями щодо догляду та експлуатації, які дає виробник, що випускає використовуване вами покриття.

 

Здулася паркетна дошка, що робити, Світ Паркету Київ

Що робити, якщо затопило паркетну дошку, як правильно діяти?

Отже, що робити, якщо затопило паркетну дошку?

Якщо затопило невелику ділянку паркетної підлоги, ви можете вчинити так:

- Вам необхідно спочатку максимально висушити підлогу. Для тих, кого цікавить скільки сохне паркет після потопу, фахівці зазначають, що необхідно проводити демонтаж і сушити покриття в розібраному вигляді. Тривалість сушіння залежить від ступеня затоплення.

- Сушити слід не тільки паркетну дошку, але і саму основу, підкладку слід зовсім замінити.

- Зняті та висушені панелі паркетної дошки необхідно перевірити. Більшість може повернутися до первісного вигляду, причому значну частину покриття доведеться замінити.

Демонтаж та заміна пошкоджених ділянок тобто ремонт паркетної підлоги, слід довірити виключно професіоналам. Оскільки провести ремонт своїми руками досить важко для тих, хто не стикався з цим явищем раніше.

Монтаж та ремонт паркетної дошки від фахівців «Світ паркету»

Магазин паркету та паркетної дошки Світ Паркету в Києві завдяки якості пропонованих товарів та додаткових послуг є одним з найбільш популярних. До списку додаткових послуг входить монтаж паркету, а також ремонт паркетної дошки та інших підлогових покриттів.

На виконані роботи у нас надається гарантія 25 років, а також упевненість, що ви зможете насолоджуватися естетичністю та акуратною роботою наших професіоналів. Ціна укладання паркетної дошки, а також за ремонт покриття для підлоги пропонується компанією максимально прийнятна.

Де придбати паркетну дошку на заміну?

Купити паркетну дошку завжди може допомогти наш салон-магазин «Світ паркету». Магазин пропонує найширший асортимент підлогових покриттів. Якщо ви не знаєте, як вибрати паркет та паркетну дошку під ремонт вже існуючої конструкції, ви завжди можете звернутися до фахівців нашої компанії. Вони зможуть допомогти вам відшукати оптимальне рішення, з яким ваша підлога виглядатиме акуратно та естетично.