Скільки ламінат тримає воду

У будинках і квартирах часто укладається ламінат. Головними причинами популярності матеріалу є зовнішня привабливість, довговічність та простий монтаж. Віддаючи перевагу такому покриттю, слід пам'ятати, що при контакті з водою ламінат розбухає та деформується.

Для ванної кімнати та кухні слід вибирати водостійкий ламінат, що відрізняється стійкістю до негативних факторів. Такий матеріал тримає воду протягом кількох годин.

Скільки сохне ламінат після потопу – все залежить від ситуації

Якщо трапився потоп, не треба панікувати. У квартирах таке часто відбувається через неуважність сусідів та при прориві труби. При затопленні вода стікає донизу, потрапляє на підлогу і призводить до руйнування покриття.

Залежно від ситуації, просушування ламінату займає 2-4 тижні. Такого процесу слід приступати негайно, оскільки наслідки будуть незворотними. Ламінат доведеться викинути.

Що буде з ламінатом, якщо потрапить вода: розповімо докладніше

Вологостійкість звичайного ламінату низька. Тому при потопі вода проникає всередину і просочує деревоволокнисту плиту. Коли виникає небажана ситуація, ламелі набрякають і втрачають початковий вигляд. З'являються окремі здуті ділянки, руйнуються замки та ушкоджується декоративний шар.

 

Скільки ламінат тримає воду

Як врятувати ламінат: кілька корисних порад

Якщо ламінат залило водою, робіть такі дії:

- усуньте причину затоплення, якщо це можна зробити. Мінімізуйте збитки, підставивши відро під поточну трубу;

- приберіть воду з поверхні покриття для підлоги, використовуючи ганчірки. Ретельно протріть ламінат та усуньте калюжі;

- Відкрийте вікна для циркуляції повітря у квартирі. Таким чином вивітрюється зайва волога;

- якщо води було багато, приберіть меблі з кімнати, демонтуйте плінтус і акуратно розберіть підлогу. Щоб надалі не виникли проблеми, пронумеруйте ламелі. Тоді їх буде легше укладати на колишнє місце;

- висушіть підкладку та основу. Ламелі покладіть у стопку, перекладаючи кожен шар папером або сухими ганчірками. Так з ламінату забереться волога. Зверху покладіть вантаж, щоб матеріал не деформувався при сушінні;

- замініть ламелі, які стали непридатними. Якщо запасних ламелей немає і складно знайти такий самий ламінат, доведеться купувати нові матеріали. Також можна взяти ламелі, які були розміщені під меблями, та укласти на пошкодженій ділянці.

Монтаж ламінату – робота для фахівців

До основних причин деформації ламелей відноситься неправильний вибір покриття з урахуванням призначення приміщення та помилки у монтажі. Щоб матеріал прослужив довго та радував власників квартири, краще довірити процес укладання матеріалу професіоналам.

Співробітники компанії спочатку порадять, яке покриття підійде для кімнати, а майстри якісно виконають монтаж ламінату. Якщо укладатиметься водостійкий ламінат, тоді при потопі матеріал не деформується. Таке покриття витримує короткочасний вплив вологи.

Ціна на ламінат у Києві в інтернет-магазині Світ Паркету

Вартість ламінату залежить від різних факторів: товщина, ступінь вологостійкості, клас зносостійкості. У коробці є 7-8 ламелей. Ми пропонуємо купити ламінат у Світ Паркету у Києві на вигідних умовах. Під ними мається на увазі низька ціна, гарантія якості та широкий асортимент. У продажу представлені покриття для підлоги, для яких характерна зносостійкість, екологічність і тривалий період експлуатації.

Якщо Ви не знаєте, як вибрати ламінат, керуйтеся такими критеріями:

- класи ламінату – важливий параметр, від якого залежить стійкість до механічних ушкоджень, негативних факторів;

- спосіб з'єднання – замок або UNICLIC;

- з фаскою або без - перший варіант кращий, тому що ламінат з фаскою виглядає, ніби дороге покриття. Його легко розбирати;

- декор - дуб, горіх, мербау, сосна;

- вологостійкість – для ванної кімнати та кухні підходить ламінат, виготовлений на основі технології Hidroseal. Мається на увазі інноваційне покриття, завдяки якому значно покращуються властивості ламінату;

- сумісність із системою підігріву – обов'язково звертайте на це увагу.

Ще один критерій – бренд. Ми пропонуємо продукцію перевірених виробників: Quick-Step, AGT, Rooms, Haro. Під такими брендами випускаються надійні матеріали, що мають покращені властивості.

Перегляньте ціни за 1м2 на ламінат (країна виробник: Туреччина, Німеччина) та підберіть відповідний варіант. Якщо планується укладання матеріалу у ванній кімнаті, рекомендуємо вибрати водостійке покриття для підлоги. Такий ламінат не боїться вологи, відрізняється зносостійкістю та гарно виглядає.