Який паркет кращий за дуб чи горіх?

Паркет – популярне покриття для підлоги, яке виготовляють з різних порід деревини. Досить часто виробники використовують дуб та горіх. Це найкращі варіанти, в яких поєднується довговічність та стійкість до навантажень. У чому основні особливості паркету з таких натуральних матеріалів, йтиметься в нашій статті.

Який паркет найкраще?

Це питання виникає у покупців, які шукають якісне покриття для будинку, для котеджу і для квартири. Хороші характеристики має паркет дуб та горіх. Це матеріали, які знаходять широке застосування. У продажу представлені покриття для підлоги у великому асортименті.

Можна вибрати колір, який підійде до інтер'єру спальні, робочого кабінету чи дитячої кімнати. Виробники пропонують багато цікавих варіантів. Наприклад, коричневий паркет горіх гарно виглядає у класичному інтер'єрі. Підлогове покриття укладають у просторі вітальні. Паркет горіх гарно виглядає і вносить у навколишнє оточення нотки розкоші.

Яке дерево вибрати для паркету?

Якщо Ви шукаєте найкращий матеріал для будинку чи квартири, звертайте увагу на паркет із цінної породи деревини. Виробництво покриття для підлоги зараз добре налагоджене. Це комплексний процес, що складається з кількох кроків. На кожному етапі приділяється увага якості. Тому готова продукція має підвищений попит.

Як вибрати паркетну дошку? Керуйтеся власними уподобаннями та тим, в якому стилі оформлений інтер'єр. Також дивіться, які характеристики мають підлогові покриття. Перевага деревини дуба полягає в довговічності, зносостійкості, високій щільності та стійкості до навантажень. Термін служби дубового паркету становить щонайменше 30 років. При правильному догляді період експлуатації збільшується. Вам потрібно знати, як доглядати та чим покрити дубовий паркет. Це може бути матовий чи глянсовий лак. Кожен самостійно вирішує, на чому зупинитись.

Паркет горіх - міцне покриття для підлоги, під яким мається на увазі надійність і презентабельність. Його характерною рисою є незвичайний малюнок. Паркет високо цінується за хороші експлуатаційні та декоративні властивості. Особливо це чітко видно на деревині світлого кольору. Дизайнери часто віддають перевагу паркету горіх і використовують для укладання в котеджах, квартирах та на комерційних об'єктах. Це не дивно, оскільки покриття для підлоги не тільки ефектно виглядає, а й асоціюється з благородством.

 

Який паркет кращий за дуб чи горіх?

Яку паркетну дошку краще обрати та де купити?

Вибирайте паркетну дошку, яка підходить за кольором, ціною, матеріалом і під стиль інтер'єру. Дерев'яний паркет дуб та горіх виготовляють за сучасною технологією та з урахуванням вимог. Такі покриття для підлоги завжди в моді, оскільки в них поєднується екологічність і унікальність.

Купити паркет чи паркетну дошку у нас вигідно з різних причин. До них відноситься великий вибір, гарантія якості та прийнятні ціни. Також ми виконуємо монтаж підлогових покриттів. Це важлива перевага, тому що покупцям не потрібно шукати спеціалістів або самим замислюватись над тим, як усе зробити. Укладання паркету здійснюється у суворій відповідності до технології.

Скільки коштує паркет та паркетна дошка з дуба?

На сайті продається недорога паркетна дошка та паркет. Компанія співпрацює з провідними виробниками підлогових покриттів та не завищує ціни. Вартість квадратного метра паркету залежить від кількох основних критеріїв. До них відноситься порода деревини, спосіб обробки та товщина цінного шару.

Ще слід звернути увагу на селекцію. Це характеристика, яка описує зовнішній вигляд паркету.

За таким параметром розрізняють кілька варіантів:

- селект – рівна та однорідна поверхня, на якій немає дефектів. Це найвищий сорт розпилу. Його по праву вважають найкращим. Вибирайте такий паркет, якщо цінуєте бездоганну якість;

- натур – гарний малюнок та колірні перепади. Можуть траплятися прожилки та серцевинні промені. Що стосується будь-яких дефектів, їх немає;

- рустик – до ключових особливостей відноситься наявність заболоні та сучків. Можливі перепади кольорів. Механічні ушкодження відсутні.

Як визначити якість паркету?

Магазин Світ Паркету пропонує продукцію, виготовлену відповідно до суворих стандартів. Головним показником високої якості покриття для підлоги є бренд. На сайті можна вибрати паркет дуб, ясен, горіх відомих виробників, які здобули хорошу репутацію. Це гарантія того, що покриття для підлоги відрізняється зносостійкістю, довговічністю і має оригінальний зовнішній вигляд.