Як вибрати паркетний лак

Належний захист дерев'яної підлоги або інших декоративних елементів цього матеріалу має вирішальне значення. Якісна паркетна хімія дозволяє зберегти як паркет, так і дерев'яну обшивку або інші подібні матеріали в первозданному вигляді на довгі роки. Крім того, класифікація лакового покриття досить велика.

Існують також кольорові паркетні лаки, які крім захисних функцій, несуть декоративну, роблячи поверхню більш досконалою. Використовуючи такого плану хімію, навіть старі та інші види паркету можуть отримати просто чудовий зовнішній вигляд.

Через величезну різноманітність препаратів для захисту паркету, вибрати найкращу пропозицію навіть для найдосвідченіших майстрів є надзвичайно складним. Саме тому поради, який лак краще підібрати в тому чи іншому випадку, від провідних фахівців магазину «Світ Паркету», можуть стати для вас дійсно цінними. Рекомендації професійних укладачів допоможуть вам оперативно вивчити основні види, склади, загалом класифікацію лаків.

Який лак для паркету краще вибрати?

Якщо ви не знаєте, який лак для паркету вибрати, слід враховувати, що на кінцевий ефект створення естетичної та довговічної підлоги також впливає правильне шліфування паркету та розташування шпаклівки. Щоб натуральна деревина повною мірою розкрила всю естетичність та красу, найкращий варіант – це довірити роботи з укладання професійній бригаді. Для наших майстрів укладання паркету та паркетної дошки є одним з основних напрямків. Фахівці компанії «Світ Паркету» виконують монтаж якісно з урахуванням найменших нюансів.

До рейтингу найкращих паркетних лаків, які використовуються нашими професіоналами, в основному входять якісні продукти від виробника Loba. Це найкращий вибір, який гарантує виключно хороші параметри при збереженні відповідної довговічності та не надто високої ціни. Не менш важливим аспектом є швидкість висихання або тип лаку, від цих показників також багато заздрить.

 

Як вибрати лак для паркету, колір, купити лак у магазині Світ Паркету у Києві

Де купити гарний паркетний лак у Києві?

Для тих, хто шукає, де купити хороший паркетний лак у Києві, щоб створюване вами підлогове покриття мало просто чудовий вигляд, наша компанія підготувала все необхідне. У нас зібрано широкий асортимент якісної хімії європейської якості.

Тут можливо не тільки вигідно купити паркетну дошку та паркет у магазині «Світ Паркету», але й вибрати дійсно якісні супутні товари для укладання надійної паркетної підлоги. В асортименті присутні клеї Stauf та найкращі лаки Лоба виробництва Німеччина, купити які ви можете в Україні за ціною виробника.

Лак для паркету: види, склад, рейтинг найкращих

Лаки на водній основі для паркетних підлог, завдяки їхній кращій стійкості до стирання та механічним пошкодженням, в даний час дуже часто використовуються для нових та відремонтованих дерев'яних підлог. До таких лаків відносяться:

- Акрилові лаки. Вони прозорі та не змінюють колір паркету. Склад відрізняється низькою стійкістю до механічних пошкоджень та стирання, тому не підходить для більшості приміщень. Купити лак для паркету такого плану можна лише для приміщень із невеликою прохідністю.

- Поліуретанові лаки мають високу стійкість до механічних пошкоджень, стирання і ударів. В результаті їх можна використовувати в місцях із найбільшим транспортним навантаженням. Вони стійкі до вологи та можуть використовуватися на кухні або у ванній. Такого плану паркетний лак у Києві доступний у вигляді одно- та двокомпонентних продуктів.

Двокомпонентні варіанти, такі як WS 2K Duo від Лоба, відрізняються набагато більшою зносостійкістю до стирання та інших механічних пошкоджень. Це з дією затверджувача, який викликає інший процес висихання і склеювання, ніж у однокомпонентному лаку.

Магазин лаку для паркетної дошки, паркету, масивної дошки пропонує винятково вигідні рішення.

Щоб обраний вами варіант захисного покриття відповідав повністю високим європейським стандартам і вашим вимогам, необхідно вибирати дорогі види хімії від провідних брендів.

Враховуючи те, що у нас ціна паркетного лаку в інтернет-магазині в Києві та Україні пропонується найвигідніша, вибрати саме якісну продукцію, для вас, не стане витратним рішенням. Якщо вам буде потрібна допомога у виборі оптимального рішення – ви завжди можете звернутися до нашого менеджера, який допоможе вам вибрати та розрахувати необхідний обсяг лаку мл/м².

Класифікація лаків, поради професіоналів «Світ Паркету»

При фарбуванні засобами на основі розчинників варто пам'ятати, що органічні розчинники шкідливі, мають специфічний запах. Альтернативою лакам на основі розчинників є лак без запаху на водній основі, в яких носієм смол, що утворюють покриття, є вода, а не розчинник. Такого плану рішення дозволить вам уникнути різноманітних незручностей при нанесенні. Слід також звернути увагу на рекомендації використання продуктів, що містяться у технічних паспортах.

Важливо підібрати правильний колір лаку

Залежно від типу покриття, яке ви використовуєте під укладання, виходить у результаті абсолютно різний ефект. Матова версія лаку зберігає природний теплий вигляд дерева. Матуючі речовини, що містяться в ньому, маскують дрібні дефекти деревини.

Глянцевий лак освітлює кімнату та візуально збільшує її. Підлога відображає більше світла та контури навколишніх предметів.

Напівматовий варіант також залишає враження натуральності дерева і надає поверхні видимого блиску, що змінює вигляд приміщення.