Чи можна укладати терасну дошку на бетонну підлогу

Терасна дошка – покриття для підлоги, широко використовується для облаштування альтанок, терас і басейнів. Це матеріал, що відрізняється довговічністю, стійкістю до вологи та практичністю. Термін його служби залежить від якості та від того, наскільки правильно виконується монтаж. Щоб підлогове покриття довго експлуатувалося, краще довіряти майстрам, а не виконувати роботу самотужки.

Як кріпити терасну дошку до бетону: основні моменти

Технологія кріплення терасної дошки є складною і потребує досвіду. Спочатку проводяться виміри для економного використання матеріалів та підраховується кількість додаткових елементів: куточки, сполучні планки для торцевих з'єднань, кліпси, шурупи. Також до попередніх робіт відноситься прибирання основи від сміття, попереднє розкладання лаг, виставлення лаг за рівнем.

Коли все зроблено, виконується укладання терасної дошки. Майстри працюють якісно та відповідально ставляться до кожного етапу. Тому результат відповідає очікуванням.

 

Можно ли укладывать террасную доску на бетонный пол

Чим кріпити терасну дошку до бетону?

Для монтажу підлогових покриттів використовуються спеціальні кріплення. Це металеві кліпси, що виготовляються із нержавіючої сталі. Застосовується висока якість з'єднань. Кліпси кріпляться до лагів або інших несучих конструкцій за допомогою саморізів. Такі комплектуючі відрізняються простотою монтажу, стійкістю до корозії та міцністю.

Як укладати терасну дошку на бетон?

На нашому сайті можна купити терасну дошку та скористатися послугами досвідчених майстрів. Монтаж настилу проводиться на заздалегідь підготовлену основу. Бетон ідеально підходить для такої мети. На першому етапі на поверхню укладаються лаги. Відстань між ними не повинна перевищувати 400 мм. Звертаємо увагу, що відстань може зменшуватися. Це залежить від того, яке передбачається навантаження на підлогу.

На наступному етапі укладається терасна дошка (діагонально або перпендикулярно до лагів). Для такої мети використовують монтажні кліпси. На останньому етапі встановлюються торцеві заглушки. Це додаткові елементи, які легко замикаються і відрізняються підвищеною міцністю. З їх допомогою закриваються торцеві сторони і настилу надається завершений вигляд.

Види терасної дошки: з чого роблять покриття для підлоги

У магазині можна замовити терасну дошку різних видів. Ми регулярно поповнюємо колекцію та гарантуємо високу якість продукції. У продажу представлені матеріали, що відповідають вимогам. Ми продаємо товари наступних виробників: Tardex, Legro, Bruggan, Pegas. Під такими брендами випускається терасна дошка у великій колірній гамі. Можна ознайомитися з каталогом та підібрати колір, який найкраще підходить до екстер'єру.

З яких матеріалів виготовляється терасна дошка? Розглянемо різні варіанти:

- цілісна деревина – матеріал, що має гарні експлуатаційні властивості. Найчастіше у процесі виробництва використовується мербау, термоясен, індонезійський тик, меранті. Терасна дошка із цільної деревини міцна та довговічна. Її особливості – натуральність, краса та стійкість до зносу;

- деревно-полімерний композит (ДПК) – терасна дошка з ДПК виготовляється за унікальною технологією. Це якісне покриття, яке має суттєві переваги. Під ними мається на увазі стійкість до негативного впливу сонячних променів та до вологості;

- ПВХ - ще один чудовий варіант, в якому поєднується естетичність та стійкість до навантажень. Терасна дошка із спіненого ПВХ продається за низькою ціною, використовується за призначенням кілька десятків років і не вигоряє на сонці.

Ціна терасної дошки: від чого залежить

Інтернет-магазин Світ Паркету пропонує терасну дошку у великому асортименті. У нас можна вибрати якісний матеріал для облаштування різних об'єктів. Ви знайдете оптимальний варіант, який підійде за всіма критеріями.

Ціна терасної дошки є прийнятною, оскільки ми безпосередньо співпрацюємо з компаніями. Вартість покриття для підлоги залежить від того, які матеріали використовуються в ході виробництва. Підвищеним попитом користується терасна дошка із натуральної деревини. Це довговічний матеріал, що відрізняється стійкістю до навантажень. Покриття для підлоги, виготовлене з деревно-полімерного композиту, також затребуване. Його особливості – міцність, зовнішня привабливість та практичність.

Якщо потрібна терасна дошка, звертайтеся до нас. У магазині продається продукція перевірених брендів. Ми виконуємо монтажні роботи та укладаємо терасну дошку на бетон із дотриманням усіх вимог. Це гарантія довговічності та надійності.