Паркетна дошка дуб: властивості та особливості даної породи дерева
 

Серед достатку різного плану підлогових покриттів – дубова паркетна дошка є найпопулярнішим і найбільш поширеним видом. Адже такого плану підлога ідеально поєднує в собі витончену благородну фактуру і високі експлуатаційні характеристики.
 

Особливості конструкції і властивості паркету з дуба
 

Слід зазначити, що паркет з дуба є універсальним покриттям підлоги, він активно використовується для укладання підлог в різних видах приміщень. Даного виду паркет має особливу конструкцію з двох шарів деревини, які склеєні між собою перпендикулярно, що забезпечує надійність і максимальну міцність покриття. За витонченість і декоративні властивості дубової паркетної дошки відповідає верхній шар – ламелі, товщина яких може становити 4-6 см. При цьому, кількість ламелей, укладених верхньому шарі визначає тип паркетної дошки. Вона може бути однополосною, двох смугової або трьох смугової. Найнадійнішою і естетично насиченої є одно смугова паркетна дошка, яка візуально нагадує дубовий масив.
 

Якісна паркетна дока з дуба: основні характеристики
 

Як відомо якісна паркетна дошка з дуба повинна володіти рядом переваг, головними з яких є:
 

  • Міцність покриття. Як вже відомо, дуб є твердою породою букового сімейства, відрізняється підвищеною зносостійкістю і міцністю.
  • Вологостійкість. Дуб має високу щільність деревини, тому є вельми вологостійким матеріалом, який можна укладати на кухню або у ванну, але при цьому слід суворо дотримуватися рекомендацій по догляду дерев'яною підлогою.
  • Надійність і універсальність. Завдяки високій щільності і великій вазі, дубова підлога, при правильному дбанні не зсихається і не деформується. Також дубові підлоги дозволяється обробляти різними засобами для отримання необхідної декоративної складової і вдалого поєднання покриття з інтер'єром.


Ціни на дубову паркетну дошку або як зробити вигідну покупку?
 

Якщо ви плануєте купити паркетну дошку з дуба в Києві, вас неодмінно зацікавить її вартість. В даний момент на ринку присутній активний попит на цей вид підлог, при цьому і пропозицій від різних вітчизняних виробників та дилерів, іноземних брендів досить багато. Саме тому, ціна на дубову паркетну дошку, в залежності від її типу, може бути цілком прийнятною, при цьому можливо отримати дійсно якісне і надійне покриття.
 

У магазині «СВІТ ПАРКЕТУ» вас чекає паркетна дошка дуб яка радує десятиліттями
 

Якщо ви шукайте надійний магазин, який має в своєму розпорядженні гідний асортимент і прийнятні ціни на дубову паркетну дошку - вибрати дубову паркетну дошку можна в магазині «СВІТ ПАРКЕТУ». Наша компанія більше 16 років ефективно вирішує завдання не тільки в реалізації надійної паркетної дошки, ми також здійснюємо професійне укладання. Завдяки гідного асортименту високоякісної дубової паркетної дошки провідних світових виробників, прийнятним цінам і багаторічному досвіду в укладанні, наші клієнти завжди отримують саме те, що їм потрібно: надійність, довговічність, вишуканий стиль.