Терасна дошка: склад і характеристики, особливості вибору
 

Для оформлення прибудинкової території можна використовувати безліч матеріалів, серед яких терасна дошка стає більш затребуваною поряд з керамогранитом, каменем і плиткою. Адже такого плану дерев'яний настил дає безмежні можливості, особливо, створити ідеальне відчуття затишку, дозволяє підкреслити індивідуальність і сучасний стиль. Також ходити босоніж по терасній дошці неймовірно приємно, саме тому, вона має досить широке застосування в облаштуванні, площі біля басейнів, терасах, підлог в альтанках, літніх кафе.
 

Що таке терасна дошка? Її склад і особливості виробництва
 

Терасну дошку називають також декінгом або садовим паркетом. Це спеціальний дощатий або палубний настил, який має екологічний та збалансований склад, стійкий до вологості і різких температурних перепадів. Крім цього, такого плану покриття має і інші переваги, а саме:
 

  • Стійкість до сонячного світла, покриття не деформується і не змінює колір.
  • Даний вид дошки не боїться опадів та відлиги.
  • Покриття стійке до утворення плісняви ​​тагрибковихінфекцій.
  • Відмінно витримує спеку і морози, при цьому покриття досить легке в монтажі та догляді.


Завдяки цим перевагам, терасна дошка, купити яку зараз досить просто, може використовуватися для благоустрою заміських територій, так вдало поєднуватись з різними рішеннями ландшафтного дизайну.
 

Терасна дошка, ціна основні види
 

Такого плану терасне покриття виробляється з різних матеріалів, а саме:

  • З цільного дерева. Спочатку терасна дошка створювалася з натурального дерева, яке володіє високою щільністю і пройшло спеціальне просочення смолами. Створюється таке покриття, як з екзотичних видів дерева, так зі звичайних, хвойних порід. Такого плану терасна дошка, ціна якої є найвищою із запропонованих видів, є і зараз досить актуальною і затребуваною. З її допомогою виконуються різні ексклюзивні рішення та неочікувані поєднання навіть в середині приміщень.
  • З термодерева. Даний вид полів для тераси також створюється з дерева, із застосуванням інноваційних технологій, а саме обробки деревини шляхом впливу гарячого повітря при температурах до 200С. Завдяки новій технології обробки деревини, вона змінює свою структуру, стає міцнішою, рівною і стійкою до природних примх.
  • Деревино-полімерного матеріалу. Найчастіше терасна дошка в Києві і за кордоном має змішаний склад, а саме, вона створюється з деревино-полімерного композита, до складу якого входить: деревне борошно, барвник, термопластичний матеріал і стабілізаційні еко добавки. Виробляється дане підлогове покриття методом пресування, екструзії і лиття. Завдяки такому цікавому симбіозу деревини та екологічних полімерів, термін служби даного підлогового покриття складає понад 50 років.


Яку купити терасну дошку? Особливості вибору
 

При виборі такого матеріалу, як дошка для тераси, важливо керуватися як мінімум кількома критеріями, які впливають на експлуатаційні властивості такого плану оздоблювального матеріалу.

Якщо вам необхідно створити гарний дизайн тераси, саду елітного маєтку, при цьому ціна покриття не стоїть на першому плані, в такому випадку відмінним рішенням буде купити терасну дошку з екзотичних порід дерева.

У разі, коли необхідний більш бюджетний, але надійний варіант - терасна дошка з лиштви, дуба або хвойних порід зможе стати прекрасною альтернативою, при цьому широка колірна гамма дозволить вам з більш простого матеріалу досить оригінально облаштувати присадибну територію.

Якщо практичність і довговічність терасної дошки грає головну роль, в даному випадку краще вибрати терасну дошку з ДПК, яка підходить для повсюдного використання і не боїться практично нічого. Це дуже надійна терасна дошка, ціна за м2, є більш доступною з усіх вище запропонованих варіантів.

Якщо з видом зовнішнього покриття ви визначилися, наш інтернет-магазин «СВІТ ПАРКЕТУ» поспішає запропонувати до ваших послуг багатий асортимент різних видів терасної дошки. Вас чекає широкий спектр пропозицій від кращих виробників, розумна цінова політика, допомога у виборі від професіоналів з багаторічним стажем підбору і професійної укладання. Будьте впевнені - ви в надійних руках!