Штучний екологічний паркет: переваги та особливості

 

Штучним паркетом називають підлогове покриття, яке вирізане з цільного масиву дерева у вигляді поздовжніх планок. Найчастіше виробляється штучний паркет з щільних і вологостійких порід дерева: дуб, клен, ясен, горіх, бук, модрина. Залежно від місця розпилу деревини такого плану підлогове покриття може значно відрізнятися структурою малюнка деревних волокон. Завдяки своїй екологічності та надійності штучний паркет на підлогу, ціна якого є не з найменших, даний вид підлогового покриття залишається досить популярним і використовуваним для облаштування, як для житлових, так і для комерційних об'єктів. Серед маси існуючих варіантів – дубовий паркет, купити який в даний момент пропонує наш інтернет-магазин «Світ Паркету» є одним з найбільш гідних і універсальних варіантів.

Паркет дуб натур: основні переваги
 

Якщо ви шукайте покриття, яке дозволить створити вам, довговічну, практичну та красиву підлогу – паркет дуб натур є для цього ідеальним рішенням, так як відрізняється широким спектром перваг. До переваг даного підлогового покриття можна віднести наступні фактори:
 

  • Естетичність. Штучний паркет з дуба має невеликий розмір планок. Що дозволяє використовувати будь-який вигідний для вас малюнок.
  • Селекція натур відкриває для споживача величезну різноманітність відтінків і малюнків деревних волокон.
  • Повністю екологічний матеріал дозволяє в багатьох випадках використовувати даний тип обробки.
  • Щільність і вологостійкість дуба гарантує довговічність в експлуатації підлоги від 30 років. Крім цього даний вид покриття завжди можна реставрувати шляхом циклювання і шліфування.
  • Тепло, звукоізоляція є також не останнім чинником у виборі підлогового покриття.


Для того, щоб придбати високої якості штучний паркет, слід звернути увагу на асортимент нашого інтернет-магазину «Світ Паркету». У нас представлена ​​продукція виключно надійних виробників: паркет завжди дивує бездоганною якістю і практичністю.