Паркетна дошка – це вигідно, сильно, надійно і сучасно
 

Паркетна дошка, ціна якої завжди є прийнятною, користується активним попитом і популярністю в створенні найсміливіших, неординарних дизайнерських рішень в житлових, а також комерційних приміщеннях. Такого виду підлогового покриття поєднало в собі всі гідні якості, а саме:

  • Естетичність.
  • Краса.
  • Зносостійкість.
  • Високий ступінь тепло провідності і звукоізоляційних властивостей.
  • Простота в укладанні.

При дотриманні всіх рекомендацій по догляду за паркетною дошкою і створення необхідного мікроклімату в приміщенні, підлога з паркетної дошки здатна понад 30 років радувати вас своїм бездоганним виглядом і функціональністю.
 

Купити підлогове покриття – вибір на користь естетичності і надійності
 

Від щільності і зносостійкості паркету залежить багато, саме тому перед тим, як вибрати і купити підлогове покриття, багато звертають увагу не тільки на декоративні властивості, а його конструктивні особливості. Паркетна дошка, купити яку зараз не проблема, складається з натурального дерева, даний вид підлогового покриття відрізняється багатошаровістю та наявністю замкового з'єднання. Завдяки цьому укладання паркетної дошки здійснюється без застосування клейових речовин. Нижній шар паркетної дошки найчастіше складається з високоміцної фанери березових порід, на якій поперечно укладаються хвойні породи. Для верхнього шару вибирають щільні благородні види дерева, візуальні властивості яких визначають естетичність і надійність, в особливості ціну паркетної дошки.
 

Яку паркетну дошку вибрати? Популярні види
 

Зараз виробляються різні види даного підлогового покриття, кращими з яких є:

  • Паркетна дошка ясен. Цей вид має багатогранну фактуру, чудові відтінки, відрізняється високим ступенем щільності, зносостійкості верхнього шару. При цьому дерево ясен є менш стійким до зовнішніх факторів, таких як захворювання, тому вимагає серйозної зовнішньої обробки для захисту підлогового покриття.
  • Паркетна дошка дуб. Є вельми популярним і затребуваним на ринку видом. Річ у тому, що дубова паркетна дошка також відрізняється високим ступенем міцності і стійкості до різних зовнішніх негативних впливів та механічних пошкоджень, завдяки цьому активно використовується під укладку для комерційних приміщень.
  • Паркетна дошка горіх. Має багату кольорову палітру, яка чергується світлими і темними смугами, переливається під різними ракурсами. Цей вид також є міцним, витримує підвищені навантаження. Такого плану паркетна дошка особливо полюбилася дизайнерам, через те що відкриває в їх діяльності безмежні можливості.


Вартість перерахованих вище видів підлогового покриття є більш прийнятною на відміну від штучного паркету, при цьому вона залежить від виду верхнього шару. Тому якщо вам необхідна надійна, але недорога паркетна дошка, ви завжди можете зробити вибір на користь горіха, ясена або вибрати ламінат, ціна і характеристики якого також можуть бути вельми прийнятними.
 

Паркетна дошка в Києві, вигідна співпраця – вдала покупка
 

Якщо вас цікавить виключно якісна паркетна дошка в Києві, в такому випадку вам слід звернутися до досвідчених професіоналів в реалізації кращого підлогового покриття в даному сегменті. Наша компанія «СВІТ ПАРКЕТУ» присутня на ринці понад 15 років. Ми пропонуємо нашим клієнтам якісну паркетну дошку рейтингових виробників, а також безліч переваг. Вони дозволяють вигідно здійснити не тільки покупку, але і професійне укладання, ремонт або реставрацію будь-яких видів покриття. Звертаючись до наших фахівців за допомогою, ви гарантовано зможете здійснити вдалу покупку.