Масивна дошка, характеристики та переваги матеріалу

 

Свою популярність знову повернула масивна дошка для підлоги, яка до цього часу є золотим стандартом — елегантна, серед усього спектру підлогових покриттів. Це покриття пройшло через століття, залишаючись при цьому стильним, надійним і популярним.

Масивна дошка шип паз — це монолітні ламелі, які створені з цільного шматка. У виробництві використовується дерево твердих порід, з тіку також, таких, як ясен, дуб, горіх, бук та інші. Торці дошки виконані зі з'єднанням шип-паз для простоти та легкості монтажу. Виготовляється масивна дошка в самих різних розмірах, найпопулярнішим розмірним рядом вважається:

- Довжина 300 - 1600 мм.

- Товщина 20 мм і 22 мм.

- Ширина 90 - 100 мм.

Завдяки багатогранному розмірному ряду, розмір ламелей і обсяг необхідного матеріалу в м2 підбирається індивідуально, відштовхуючись від особливостей приміщення і побажань клієнта.

 

Краща масивна дошка: переваги та параметри вибору

Дошка масивна володіє широким спектром переваг, а саме:

- Покриття поза часом — воно завжди залишається актуальним і надає цінності приміщенню.

- Прекрасно відновлюються декоративні якості своїми руками або з використанням сучасного циклювального обладнання.

- Краща масивна дошка — покриття довговічне і міцне.

- Масивна дошка є однією з невибагливіших у догляді.

- Натуральність і екологічність.

При виробництві масиву, як і паркету, після того, як дерево розпилюється, воно сортується на селекції: натур, рустік та селект. Кожна з категорій селекції відповідає не тільки за якість деревини, а й за її зовнішній вигляд. Якщо ви віддаєте перевагу чистій деревині для класичного оформлення, вибирати по фото та опису вам слід покриття категорії селект, для більш живих інтер'єрів підходить, як натур, так і рустік.

 

Як проводиться укладання масивної дошки?

Незалежно від породи, розміру і товщини покриття укладання масивної дошки проводитися на рівну основу, яка може бути, як стяжкою, так і OSB плитою. Процес досить складний, в якому необхідно правильно підібрати клейкі речовини та передбачити компенсаційні зазори, саме тому самостійно без досвіду, вам якісний монтаж не зробити.

Якщо вам потрібно монтаж дубового масиву або іншого виду покриття компанія «Світ Паркету» завжди готова надати допомогу не тільки у виборі, але і в якісному укладанні будь-якого виду покриття для підлоги. Роботу здійснюють кращі майстри Києва, гарантія і розумні розцінки завжди гарантовані нашим клієнтам.