Паркетна дошка Горіх – вишуканий малюнок, розкішна текстура
 

Паркетна дошка з горіха основні характеристики:

Паркетна дошка з горіха – це яскравий приклад вдалого поєднання високих естетичних показників і твердості матеріалу. Насичені темні тони цієї деревини розкривають її благородство, вишукану структуру дерева. Горіхова паркетна дошка при вдалому підборі здатна візуально розширити простір кімнати і впровадити в неї нотки розкоші. Чергування рельєфних малюнків на зрізі створює вдалий контраст темних і світлих відтінків. Паркетну дошку можна виготовляти практично з усіх видів цієї породи, з якої отримують величезну кількість різноманітності рельєфних малюнків. Завдяки високому ступеню твердості горіха – паркетна дошка заслужено стала досить популярною серед достатку інших наявних видів.
 

Декоративні властивості горіхового паркету
 

В даний момент існує понад 10 видів горіха, які відрізняються між собою кольором і рельєфом деревини. Насиченість колірної гами залежить від мікроклімату, в якому вирощувалося дерево. Для створення паркетної дошки з горіха в основному використовують Американські і Європейські породи, які значно відрізняються між собою за характеристиками, забарвленням і структурою. Таким чином, паркет з горіха має багату кольорову палітру, яка популярна серед поціновувачів мистецтва і дизайнерів. В якості захисту для даного підлогового покриття застосовують масляні і акрилові лаки, які вигідно підкреслюють декоративні властивості горіхового паркету.
 

Основні переваги і ціни на паркетну дошку з горіха
 

Завдяки великому спектру пропозицій ціни на паркетну дошку з горіха в даний момент дозволяють створити собі вишукану і якісну підлогу, це одне з головних переваг даного підлогового покриття. Серед інших переваг також можна відзначити:
 

  • Горіх досить еластичний, завдяки цьому покриття не розшаровується і не розтріскується.
  • Твердість і міцність матеріалу забезпечує довговічність і мінімальний знос підлогового покриття.
  • Завдяки великому вибору малюнків, можливо, створити будь-якого плану дизайн.
  • Протягом тривалої експлуатації якісна паркетна дошка з горіха не втрачає своїх декоративних властивостей.
  • Завдяки високій тепло провідності даного матеріалу в вашому домі завжди буде бездоганний мікроклімат.

Цей благородний вид підлогового покриття є затребуваним у багатьох стилістичних напрямках, саме тому в даний момент не проблема купити паркетну дошку з горіха в Києві гідної якості.
 

Паркетна дошка з Горіха в «СВІТ ПАРКЕТУ» відрізняється надійністю і доступною ціною
 

Якщо ви ще в пошуку ідеального горіхового відтінку – вибрати ідеальну паркетну дошку з горіха можна в магазині «СВІТ ПАРКЕТУ». Ми пропонуємо самий величезний асортимент з багатогранною вишуканою палітрою кращих світових виробників, продукція яких перевірена часом. Завдяки величезному досвіду, наші фахівці швидко підберуть для вас саму гідну модель, яка буде в повній мірі відповідати всім заданим критеріям.