Інженерна дошка – що це?

Інженерна дошка – матеріал, що відрізняється високою якістю та привабливістю. Це чудова альтернатива паркету та іншим покриттям для підлоги. Інженерна дошка має великий попит. Такий матеріал успішно вписується в будь-який інтер'єр і перетворює приміщення.

Інженерна паркетна дошка: купити за найкращою ціною!

Ми пропонуємо вибрати інженерну дошку в магазині Світ Паркету, не залишаючи будинок. На сайті представлена ​​продукція у широкому асортименті. У колекції є матеріали виробників, які чудово зарекомендували себе. Ціна на інженерну дошку є прийнятною. Також регулярно діють акції, завдяки яким можна заощадити гроші.

З яких шарів складається інженерна дошка?

Підлогове покриття виготовляється за сучасною технологією. Інженерна паркетна дошка складається з двох шарів:

- верхній - у виробництві використовуються цінні породи деревини. Робочий шар виготовляється із дуба, з ясена. Це матеріали, що мають покращені характеристики (міцність, зносостійкість, натуральність);

- нижній - надійна основа, що витримує велике навантаження. Найчастіше це фанера з березового шпону, яка не піддається деформації.

 

Інженерна дошка – що це таке?

Переваги та недоліки інженерної дошки: детально у всьому розбираємось

Якщо Ви не знаєте, що краще вибрати для укладання на підлогу, віддайте перевагу інженерній дошці. Це матеріал, який підходить для влаштування різних приміщень. Його широко використовують у квартирах, котеджах, на комерційних об'єктах.

Інженерна дошка – матеріал преміум-класу, що має важливі переваги:

- екологічність – покриття для підлоги виготовляється з природних матеріалів. У ньому не містяться небезпечні компоненти. Інженерну дошку можна укладати у житлових приміщеннях (дитяча кімната, спальня);

- довговічність – матеріал відрізняється стійкістю до зносу та механічних навантажень, не втрачає початкові властивості під впливом вологи. Термін служби сягає кількох десятків років;

- різноманіття декорів – колекції є матеріали, створені з різних порід деревини. Можна підібрати варіант, залежно від особливостей інтер'єру;

- солідність – покриття для підлоги презентабельно виглядає і асоціюється з елегантністю;

- сумісність із системою «тепла підлога» - створюється затишна обстановка та забезпечується рівномірний розподіл тепла.

Які недоліки інженерної дошки? До них можна віднести складності при заміні пошкоджених елементів. Мінусів практично немає, а переваг багато.

Відмінність інженерної дошки від паркету та паркетної дошки

Це поширене питання, що виникає у покупців. Інженерна дошка відрізняється від паркету та від паркетної дошки способом монтажу. Матеріал укладається на клей, а не на підкладку. У цьому полягає різниця між різними варіантами.

Монтаж інженерної дошки кваліфікованими фахівцями

Однією з умов тривалого періоду експлуатації покриття є правильний монтаж. Роботу небажано виконувати самостійно. Краще довіритися фахівцям та отримати добрий результат. Наше підприємство надає такі послуги. У магазині можна купити інженерну дошку та замовити монтаж. Робота виконується з урахуванням усіх нюансів та у встановлені терміни.