Тепла підлога під паркетну дошку - всі за і проти

Багатьох цікавить чи можна паркет укладати на систему теплої підлоги. При цьому однозначної відповіді на дане питання не існує. Але фахівці нашої компанії «Світ Паркету» Київ готові однозначно відповісти на це питання і допомогти з вибором покриття.

Спочатку варто відзначити, що у виборі підлогового покриття штучний паркет, масивна дошка та інші покриття з монолітною основою не підходять під теплу підлогу. В даному випадку краще розглядати паркетну дошку, яка відрізняється стабільністю і стійкістю до температурних перепадів. Також, якщо буде потрібно ремонт паркету, вам доведеться повністю розбирати конструкцію, чого можна уникнути, вибираючи паркетну дошку.

 

Тепла підлога під паркетну дошку ціна

Яка паркетна дошка від виробника на теплу підлогу пропонується в інтернет-магазині «Світ Паркету»?

У каталозі інтернет-магазину «Світ Паркету» пропонується широкий вибір паркетної дошки. Особливо користується паркетна дошка від виробника ArcoBaleno, Baltic Wood, яка володіє надійністю, довговічністю і наступними показниками під укладку на теплу підлогу:

- В асортименті представлені щільні та стійкі до температурних перепадів породи: дуб, ясен, горіх.

- Товщина паркетної дошки повинна становити 13-16 мм, що є найоптимальнішим рішенням.

- Паркетна дошка повинна бути оснащена фаскою, що при укладанні виключає утворення щілин.

- Сорт селекції і кількість плашок на планці слід підбирати з урахуванням інтер'єрного оформлення.

- В даному випадку краще вибирати двошарове покриття, яке гарантує рівномірний розподіл обігріву по всьому периметру і постійну циркуляцію повітря.

Якого формату краще робити теплу підлогу під паркетну дошку?

З усіх існуючих систем, найкращим рішенням є водяна тепла підлога - під паркетну дошку вона підходить ідеально. Оскільки електричний обігрів здатний забезпечити рівномірне нагрівання по всьому периметру і стабільне підтримання необхідної температури, виключає при цьому розсихання дощок в процесі швидкого нагрівання.

Монтаж паркетної дошки під теплу підлогу: основні правила

Монтаж паркетної дошки під теплу підлогу електричного типу починається з підготовки основи і укладання на нього спеціального кабелю, який запаяний в поліетиленовий чохол. Після чого потрібне укладання гідроізоляційного шару, який в даному випадку є обов'язковим і покривається цементно-піщаною стяжкою. Також слід враховувати, що під паркетною дошкою має бути присутня фанера, яка закріплюється за допомогою двокомпонентного клею.

Укладання паркетної дошки на електричну теплу підлогу є складною, оскільки вимагає професіоналізму та якісної настройки електричної системи. Саме тому багато хто вдається до послуг, монтажу, які також надає наша компанія на високому рівні.

Переваги стати клієнтом компанії «Світ Паркету»

Крім того, що компанія пропонує багатогранний асортимент різних підлогових покриттів, ви завжди маєте можливість придбати паркетну дошку безпосередньо від виробника за більш прийнятною ціною. Також в переваги стати клієнтом компанії «Світ Паркету» входить гарантія на монтаж будь-яких підлогових покриттів, який виконують кращі укладальники Києва.

Замовляючи у нас монтаж, ви отримуєте повний комплекс робіт, що гарантує облік найменших деталей і успіх в запланованих заходах зі створення теплої і твердої підлоги. Також у нас можливо попередньо замовити виїзд фахівця для попередніх замірів приміщення та раціональних підрахунків необхідних для роботи матеріалів.

Сміливо звертайтеся до наших фахівців і вам неодмінно гарантований успіх.