Паркетна дошка або кварц вініл: що і в якому разі краще вибрати?

Різноманітність підлогових покриттів настільки велика, що очі розбігаються не тільки від текстур та забарвлень, а також від різних типів покриттів для підлоги і від розмаїття цін на них.

І якщо вам складно зробити правильний вибір, оцінити переваги та недоліки найпопулярніших сучасних матеріалів – ви зможете з цієї публікації. Фахівці «Світ Паркету» створили її, щоб вам легко було розібратися у всіх нюансах та вибрати свою ідеальну підлогу.

Ми не розглядатимемо всі існуючі на ринку покриття, зупинимося на паркетній дошці та кварц вінілі. Оскільки не тільки паркетна дошка, а й кварц вінілова плитка швидко увірвалася на ринок і завоювала популярність за останні роки.

Кварц вініл чи паркетна дошка?

Наразі досить популярне питання. Оскільки різноманітність відтінків, малюнків, брендів і ціновий діапазон цих видів покриттів для підлоги просто вражають уяву.

Паркетна дошка та кварц вініл є досить вигідним та довгостроковим вкладенням. При укладанні такої підлоги може не знадобитися такі засоби, як паркетний клей або паркетний лак. Оскільки випускається матеріал вже в готовому вигляді і з наявністю замкової системи, що дає можливість зробити більш бюджетне укладання плаваючим способом.

 

Паркетна дошка або кварц вініл що вибрати та купити

Основні види та порівняння складу підлогових покриттів

Паркетна дошка створюється у різному вигляді. Матеріал імітує паркетну підлогу, а також її основні види та порівняння з вініловим покриттям, є не доцільним. Оскільки вініл може імітувати будь-яку текстуру не лише деревину, а й камінь, граніт, кераміку.

Плитка ПВХ складається з наступних шарів:

- Полівінілхлорид.

- Склофібра.

- Кварц та вініл.

- Декоративний шар із фактурою.

- Поліуретан із оксидом алюмінію.

За складом можна зрозуміти, що якщо пріоритетом стоїть саме екологічна підлога, краще віддати перевагу паркетній дошці, в основу якої входить виключно натуральна деревина. До того ж, цей приємний на дотик матеріал завжди виглядає натурально та естетично. Естетика і зовнішній вигляд вінілового покриття підлоги залежить від якості, роздрукованого принта на декоративному шарі, а саме наскільки реалістичний буде малюнок. При цьому, більш естетичного матеріалу, ніж покриття з натуральної деревини - не знайти.

Як правильно вибрати і де купити вініл та паркетну дошку від «Світ Паркету» у Києві?

Якщо вас цікавить питання як правильно вибрати і де купити вініл і паркетну дошку - далі ви зможете отримати відповіді на питання, що цікавлять.

При виборі будь-якого покриття для підлоги важливо звернути увагу не тільки на естетичність, фото і декоративні якості матеріалу, ціну за м2, але і на вимоги до підлоги, які пред'являються, а також на його міцність. Тут важливо відзначити, що за зносостійкістю кварц вінілова плитка має максимальний термін експлуатації.

З таким же класом можна вибрати і масивний паркет, при цьому варто розуміти, яке приміщення планується укладання. Для дому досить паркетної дошки із середнім класом.

Якщо приміщення промислового типу тут краще віддати перевагу вініловому покриттю.

Паркетна дошка, як і ламінат є матеріалом, що містить дерево. Саме тому паркетна дошка є теплішим покриттям, тому що в його основі лежить саме натуральне дерево у різних видах. Вінілове покриття, у свою чергу, має властивість набувати температурного режиму приміщення, що гарантує також комфорт та гідні тактильні відчуття при ходьбі босоніж.

Купити паркетну дошку в будь-якому вигляді, як і інші покриття для підлоги ви завжди можете, за більш доступною ціною, онлайн на сайті компанії «Світ Паркету» або в салоні магазині, які присутні у великих містах України.

Більш докладний огляд даних підлогових покриттів ви зможете подивитися на ютуб каналі, в якому наші фахівці «Світ Паркету» діляться безліччю корисної інформації.

«Світ Паркету» професійно здійснює роботи з монтажу підлогових покриттів.

Крім багатогранного та широкого вибору підлогових покриттів, компанія «Світ Паркету» професійно здійснює роботи з монтажу, ремонту та відновлення декоративного шару.

Ми пропонуємо не тільки найкращі ціни на матеріали та засоби догляду за натуральною підлогою, але й укладання підлогових покриттів з нами також може бути якіснішим і вигіднішим. У роботі беруть участь виключно досвідчені професіонали своєї справи та спеціалізоване обладнання. Як на продукцію, так і послуги у нас надається гарантія якості.

З нами ви завжди зможете зробити раціональний вибір і створити дійсно шикарну підлогу, яка неодмінно буде довго тішити своїми позитивними характеристиками.