Яке підлогове покриття найнадійніше

Вибираючи покриття для підлоги, власники приватних будинків і квартир звертають увагу на міцність і зносостійкість. Це правильно, тому що вироби повинні використовуватися за призначенням тривалий час і не втрачати первинного вигляду.

У салоні продається продукція провідних брендів. Можна підібрати надійний матеріал та покрити підлогу.

Яке покриття для підлоги вибрати для будинку і квартири?

Для укладання в житлових приміщеннях ідеально підходить паркетна дошка. Це надійний матеріал, який добре себе зарекомендував і є лідером на ринку, оскільки відрізняється міцністю та натуральністю. У колекції можна знайти варіант з покриттям лак, олія, олія-віск.

Завдяки таким продуктам покращуються експлуатаційні властивості виробів та продовжується термін служби. Паркетна дошка на замовлення продається за доступною ціною за квадратний метр. Можна здійснити вигідну покупку та після виконання монтажу насолоджуватися затишком.

Яке підлогове покриття найнадійніше

Яка підлога найбезпечніша серед численних пропозицій

Під безпекою мається на увазі екологічність. Для приватного будинку та квартири потрібно вибирати вироби, в яких не містяться небезпечні речовини. До екологічно чистих покриття відноситься якісна масивна дошка.

Це матеріал, який користується великою популярністю завдяки високим експлуатаційним властивостям та презентабельному зовнішньому вигляду. Екологічне покриття для підлоги, виготовлене з натуральної деревини, можна укладати і в дитячій кімнаті, і в спальні. На вибір представлені матеріали, додатково оброблені лаком, УФ-лаком, олією-воском.

Паркетна та масивна дошка, паркет, вініл: основні особливості

Магазин паркету у Києві пропонує різноманітну продукцію, серед якої можна підібрати оптимальне рішення. До надійних варіантів відноситься паркетна та масивна дошка, паркет та вініл. Це вироби, виготовлені відповідно до стандартів. У чому їх особливості розповімо далі.

Паркетна дошка – матеріал, що має гарну шумо- та теплоізоляцію, високу зносостійкість і міцність. Серед величезної кількості пропозицій можна віддати перевагу породі дерева дуб, ясен, горіх.

Якщо Ви хочете вибрати паркет, це правильне рішення!

Для нього характерні такі суттєві переваги:

- довговічність – при грамотному укладанні та при дотриманні правил догляду термін служби матеріалу становить кілька десятків років;

- екологічність – продукція від перевірених виробників відрізняється безпекою, тому дозволяється монтаж у житлових приміщеннях;

- надійність – паркет піддається багаторазовому відновленню. Це досягається за рахунок підвищеного шару зношування.

Паркет у Києві можна купити на сайті без особливих проблем. Для зручності передбачено фільтр. З його допомогою можна відсортувати позиції по породі дерева, селекції, за розмірами.

Масивна дошка – ще один надійний матеріал, який має багато переваг. До них відноситься нешкідливість, стійкість до перепадів температури, зносостійкість та естетичність.

За допомогою такого матеріалу в кімнатах створюється затишна атмосфера.

Сьогодні модно укладати вінілову підлогу. Це інноваційне рішення, якому віддають перевагу поціновувачі нових ідей. Вінілова плитка імітує текстуру натуральної деревини та каменю. Поверхня буває рельєфною чи гладкою.

Вінілова підлога по праву вважається однією з найнадійніших, тому що має такі особливості:

- зносостійкість – покриття складається з кількох шарів та захищається від механічних пошкоджень та ударів;

- тривалий термін служби – вінілова плитка використовується за призначенням не менше ніж 15 років;

- антиковзні властивості – можна ходити мокрою плиткою і не боятися послизнутися;

- водонепроникність – вініл ідеально підходить для ванної кімнати;

- поглинання шуму під час ходьби – завдяки такій особливості забезпечується комфорт.

Укладання паркету, паркетної дошки, вінілу – важливо дотримуватися всіх правил

Дотримання техніки укладання – одна з ключових умов, від якої залежить експлуатаційний термін покриття. Тому слід звертатися до майстрів, які надають якісні послуги з монтажу та дають гарантію на свою роботу.

Тоді можна бути впевненим у тому, що покриття для підлоги прослужить не один десяток років.

Купити в магазині підлогових покриттів Світ Паркету якісну продукцію

На нашому сайті представлені товари відомих брендів у широкому асортименті. Ви можете купити паркетну дошку, вінілову плитку чи паркет за низькою ціною за м2. Всі вироби мають хороші експлуатаційні властивості, під якими мається на увазі довговічність, стійкість до навантажень і зношування. У магазині Ви знайдете варіанти для кухні, для вітальні, для дитячої кімнати!