Масивний паркет: особливості, переваги, укладання

 

Масивна паркетна дошка користується надзвичайною популярністю, оскільки в даний матеріал має виключно гідні характеристики та високоякісну сучасну обробку. Більш габаритні за розміром дошки виробляються в різних варіаціях, відтінках і текстурі натурального дерева. Завдяки цьому покриття легко і гармонійно поєднується в будь-яких стильових рішеннях.

Даного типу паркетна дошка в інтер'єрі виглядає дорого і презентабельно, при цьому вартість її на відміну від цільного масиву є більш вигідною і для багатьох привабливою.

До переваг масивної паркетної дошки можна віднести:

- Екологічність і абсолютна натуральність матеріалу.

- Надійність і довговічність в експлуатації. Покриття при правильному догляді здатне прослужити понад 70 років.

- Завдяки можливості реставрувати паркетну дошку, вона завжди буде мати чудовий вигляд.

- Унікальний та ефектний окрас натурального дерева.

- Багатогранна палітра покриття.

- Хороша теплопровідність і звукоізоляційні властивості.

Якщо вас цікавить як декор паркетна дошка, скільки коштує дане підлогове покриття, ви зможете дізнатися — відвідавши асортимент нашого інтернет-магазину «Світ Паркету».

 

Дошка паркетна масив: структура та особливості покриття

Незважаючи на те, що дошка паркетна масив володіє значними розмірами і товщиною, структура покриття, як і у інших видів паркетної дошки, є багатошаровою. Покриття традиційно складається з трьох основних шарів: фанерної підкладки, основи з хвойних порід і лицьової декоруючої поверхні — деревини дорогоцінних порід.

Зазвичай, на фінішному етапі виробництва зовнішній шар дошки піддається шліфовці й обробці — ґрунтується і покривається лаком або маслом. Звичайно, у продажу є і не оброблений матеріал, але домашня обробка може бути не настільки якісною, що значно знизить термін експлуатації покриття.

 

Як правильно укладати паркетну дошку з масиву дуба?

Монтаж масивної дошки, як і різних видів паркету, є досить трудомістким і специфічним процесом, в якому відео та фотографії не дуже допоможуть. Якщо вас цікавить, як правильно укладати паркетну дошку з масиву дуба, при цьому у вас немає досвіду в монтажі підлогових покриттів своїми руками, краще, щоб цей процес здійснювався професіоналами в цій справі.

Оскільки масивна паркетна дошка досить сприйнятлива до параметрів кліматичних умов, якісне укладання підлоги вимагає не тільки досвіду, але і певних знань щодо вологості повітря і температурних показників. Саме тому об'єкти, на яких планується монтаж підлоги, завчасно готуються до даного заходу.

Крім реалізації компанія «Світ Паркету» пропонує свою допомогу в укладанні підлоги будь-якого виду. Досвідчені фахівці професійно й оперативно здійснюють весь спектр послуг, при бажанні й під ключ.