Терасна дошка з ДПК: характеристики та основні особливості покриття

Полімерна терасна дошка в Києві є однією з найпоширеніших виробів з деревинно-полімерного композиту, яка представлена ​​на нашому сайті «Світ Паркету» від найнадійніших і відомих виробників.

Покриття з ДПК знайшло своє застосування у безлічі будівельних сферах, а саме:

- Монтаж терас.

- Будівництво сходів, ганку.

- Облаштування альтанок.

- Під створення експлуатованих дахів.

- Оформлення літніх ресторанів і кафе.

- Будівництво пірсів і, якщо потрібно облаштувати басейн, матеріал також успішно застосовується.

- Створюється паркан з терасної дошки.

- Створення вуличних меблів, крамничок.

 

Терасна дошка з ДПК, деревно-полімерний композит Ціна

Терасна дошка - чому саме ДПК?

Терасна дошка також виробляється з натуральної деревини. Найчастіше для таких цілей використовується модрина. Деревина цієї породи відрізняється щільністю, також насичена природними смолами, при правильній обробці здатна також прослужити до 50-ти років.

Але чому саме ДПК користується активним попитом у споживача у всьому світі? На відміну від матеріалів, створених виключно з дерева, штучна терасна дошка, що складається з ДПК, пропонується в широкому виборі текстури та колірних рішеннях.

Також покриття абсолютно не боїться води, будь-якого плану опадів і температурних перепадів. Крім усього іншого палубна дошка відрізняється стабільністю, стійкістю до гниття і різного плану шкідників. Пластикова структура покриття забезпечує просто шикарні тактильні властивості, абсолютну безпеку при ходьбі босоніж, поверхня має антиковзаючий ефект.

 

Терасна дошка деревно-полімерний композит ціна Київ

Які ще переваги має полімерна терасна дошка (ДПК)?

Полімерна терасна дошка з (ДПК) - це матеріал, що складається з подрібненої деревини, термопластичного сполучного полімеру, модифікаторів і пігментів.

У виробництві найчастіше використовується подрібнена деревина твердих порід. В якості сполучного полімеру використовується первинний і вторинний поліетилен, полівінілхлорид поліпропілену або інші полімерні матеріали здатні зв'язати подрібнену деревину. Такого плану склад перешкоджає утворенню грибків на профілі, покращує показники твердості.

В процесі експлуатації декінг не схильний до сонячного випромінювання і атмосферних опадів, профіль не розбухає, не деформується з роками, не вицвітає під впливом прямих сонячних променів.

Монтаж терасної дошки з ПВХ

На якість і довговічність придбаної терасної дошки безпосередньо впливає якість монтажу тераси. Існує спеціальна технологія, за якою повинно проводитися укладання терасної дошки, використовуючи кліпси, різного плану інструменти.

Є технологія і кваліфіковані монтажники компанії «Світ Паркету» здійснюють монтаж, строго її дотримуючись. Саме тому, звертаючись до нас за послугою з укладання, з великою ймовірністю ваша тераса буде служити довше гарантійного терміну.

Переваги покупки декінгу в «Світ Паркету»

Співпрацюючи з компанією «Світ Паркету», ви отримуєте кращі переваги, бездоганний сервіс і широкий асортимент різних підлогових покриттів. Ми пропонуємо вам вигідно придбати продукцію від брендів, які тривалий час присутні на ринку і позитивно зарекомендували себе у всьому світі.

Також у нас діють гарантійні зобов'язання на продукцію і послуги, які ми здійснюємо. На кожен матеріал, виробником пропонується значні терміни гарантійних зобов'язань на руйнування, що дозволяє зняти всі питання про якість.