Укладання паркету на балконі

При невеликих габаритах житлової площі балкон також може стратегічно використовуватися для її збільшення, саме тому для багатьох стоїть питання облаштування балкона в якості житлової площі або місця для відпочинку. Якщо балкон, у вас засклений і опалювальний, в такому випадку вибір паркету у вас безмежний. Ви можете використовувати дубовий паркет високого класу зносостійкості, або інший тип ламелі, який найбільше підходить до вашого інтер'єру.

Але якщо ваш балкон не опалюється або він не засклений, в даному випадку на підлогу краще купити терасну дошку або по-іншому садовий паркет, ціна за 1 кв також відносно невелика, при цьому він є екологічним, не боїться вологи і впливу сонячних променів. Але щоб паркет зміг довгий час радувати міцністю, практичністю і високими естетичними якостями, укладання підлогового покриття повинно здійснюватися досвідченими майстрами нашої компанії «Світ Паркету».

 

У нас можлива професійна укладка паркету під ключ, ціна цілком доступна

Укладання паркету є важливою складовою надійної і міцної підлоги, особливо якщо це здійснюється на такій площі, як балкон. Адже тут важливо не просто укласти паркет, але і здійснити правильну підготовку, вибрати якісну хімію для укладання і відповідні в даному випадку засоби захисту штучного паркету.

Саме тому клієнти компанії «Світ Паркету» вважають за краще довіритися досвідченим фахівцям, які понад 18 років здійснюють монтаж підлоги будь-якого формату. У нас також можлива при необхідності укладка паркету під ключ, ціна в таких випадках визначається індивідуально, виходячи з масштабів і складності роботи.

У даному розділі представлені кращі позиції паркету, який підходить для укладання на балкон. Виключно моделі високого класу зносостійкості, які ви неодмінно зможете вдало впровадити в загальний інтер'єр ваших апартаментів.