Які види паркету бувають?

Паркет – матеріал, що має довговічність, стійкість до негативних факторів і практичність. У продажу представлені різні типи покриття для підлоги, які відрізняються між собою особливостями виробництва і дизайном. Про що конкретно йдеться, розповімо далі.

Огляд видів паркету: основна інформація

Який вибрати паркет серед різноманіття рішень? Щоб полегшити завдання, ми підготували невеликий огляд сучасних покриттів для підлоги:

- штучний паркет – класика, яка не виходить із моди. Це поширений вид паркету, що є планками з шипами/пазами для з'єднання в одне ціле. Ключові особливості – укладання з малюнком та багаторазовий ремонт;

- паркетна дошка – матеріал, що має великий попит. Покриття для підлоги виготовляється за інноваційною технологією і складається з декількох шарів. Паркетна дошка має гарну тепло- та шумоізоляцію, відрізняється безпекою та тривалим періодом експлуатації. Завдяки багатій палітрі кольорів можна знайти оптимальне рішення для дитячої кімнати, робочого кабінету, спальні або вітальні;

- художній паркет – справжній витвір мистецтва. Це покриття для підлоги, яке має складний орнаментальний або мозаїчний малюнок. Палацовий паркет ідеально підходить для оформлення підлог у просторих приміщеннях із розкішним інтер'єром. В асортименті представлені різні варіанти, тому покупцям є з чого вибирати;

- щитовий паркет – підлогове покриття, якому віддають перевагу поціновувачі незвичайних ідей. Відмінна риса – складний дизайнерський малюнок. Зі щитового паркету створюються красиві композиції, що привертають до себе увагу. Це матеріал, який відрізняється універсальністю та неповторністю.

 

Які види паркету бувають?

Характеристики статей: головні переваги

Ми розглянули основні різновиди паркету. Серед багатьох варіантів можна знайти покриття для підлоги, яке підійде за дизайном, за технічними характеристиками і за ціною за м2.

Тепер давайте розберемося, в чому полягають переваги паркету:

- зносостійкість – розрізняють різні класи паркету, які найбільше підходять для приватних будинків або для громадських приміщень;

- довговічністьь – термін служби паркету досягає кількох десятків років;

- красивий зовнішній вигляд паркету – чудові декоративні властивості. Підлога оригінально виглядає і вносить в інтер'єр вишуканість;

- доступність – можна купити паркет за прийнятною ціною та створити в будинку, у квартирі затишну обстановку.

 

Який може бути паркет за кількістю смуг

Кількість плашок, з яких складається зовнішній шар – важливий параметр. На нього звертають увагу при виборі відповідного рішення. Залежно від такого показника, паркетна дошка буває одно-, двох та трисмугової. Виробники пропонують різні варіанти, тому вибір чудовий. Найкращими характеристиками має односмугова паркетна дошка. Серед її переваг слід назвати підвищену міцність, широкий асортимент декорів та унікальність.

У чому різниця між паркетом та паркетною дошкою

Це два потрібні матеріали, які часто використовуються для облаштування приватних будинків, квартир, комерційних об'єктів. Обидва варіанти заслуговують на пильну увагу покупців, оскільки до їх переваг належить зносостійкість і привабливий зовнішній вигляд.

Чим покриття для підлоги відрізняються між собою? Паркет – натуральний матеріал, що виготовляється із цінних порід деревини. Це покриття для підлоги, яке витримує велике навантаження і використовується за призначенням мінімум 20 років.

Паркетна дошка також має високі експлуатаційні властивості, але виготовляється за іншою технологією. Покриття складається з кількох склеєних шарів деревини. Його головні особливості – екологічна чистота, оригінальність та надійність.

Яке дерево краще для паркету: дуб, горіх, ясен

Для виготовлення паркету використовують такі породи деревини:

- дуб – матеріал, який асоціюється з міцністю та тривалим терміном служби;

- горіх – натуральна деревина, що відрізняється хорошими експлуатаційними та естетичними властивостями;

- ясен – матеріал, що відрізняється стійкістю до зносу та навантаження, а також красивим зовнішнім виглядом.

Пропонуємо замовити паркет у магазині Світ Паркету у Києві на найкращих умовах! У колекції представлений великий вибір варіантів (зразки та фотографії). Ціна на паркетну дошку за квадратний метр залежить від селекції, від товщини верхнього шару, від матеріалу. Ми даємо гарантію на продукцію, регулярно поповнюємо асортимент та виконуємо монтажні роботи. У колекції є різні види паркету, починаючи з штучного та закінчуючи художнім!