Який паркет найміцніший?

На ринку представлені різноманітні покриття для підлоги, але лідируюче місце займає паркет. Це надійне рішення, під яким мається на увазі довговічність та особлива привабливість. Паркет виготовляють із різних порід деревини, тому покупців цікавить питання, яке підлогове покриття найміцніше. У цій статті ми про все розповімо.

Який найкращий паркет: огляд різних варіантів

Для укладання в будинках, квартирах та на інших об'єктах можна вибрати дорогий паркет та дешевші варіанти. Найкращі показники твердості, міцності та зносостійкості мають покриття для підлоги, створені з таких порід деревини:

- дуб – найпопулярніша порода, що займає перше місце у рейтингу. Це класика, яка завжди у моді. Дубовий паркет асоціюється з розкішшю, шляхетністю та підвищеною міцністю;

- горіх – неповторна структура, краса та стійкість до стирання. За допомогою паркету з горіха в будинку створюється затишна обстановка;

- ясен – вишуканість, простота укладання та різноманітність світлих відтінків. Головні характеристики ясена – міцність та зносостійкість;

- клен – чудовий вибір, під яким мається на увазі унікальність та доступність. Покриття для підлоги витримує навантаження і зберігає початкові властивості довгий час.

 

Який паркет найміцніший?

На сайті Світ Паркету в Україні продаються товари відомих брендів. Ми знаємо, що покупцям важлива якість продукції. Тому на сайті можна замовити паркет, що відрізняється довговічністю і практичністю. Надійним виробником є ArcoBaleno (Арко Балено).

Покриття для підлоги виготовляються на фабриці, що знаходиться в Західній Україні. На продукцію надається довгострокова гарантія. Під час виробництва використовується екологічно чиста сировина та сертифіковані матеріали.

 

Клас зносостійкості – ключовий параметр, від якого залежить термін служби паркету. Під ним мається на увазі стійкість до стирання, падіння важких предметів, до появи подряпин. Вибір класу зносостійкості залежить від того, в яких приміщеннях здійснюватиметься монтаж паркету. Виробники розробляють різні варіанти, тому покупці знаходять покриття для підлоги, які найкраще підходять у конкретній ситуації.

Який паркет вибрати 32 та 33 класи? Це актуальний запит, який цікавить власників приватних будинків, квартир та комерційних приміщень. Для укладання в спальні, вітальні, дитячої кімнати підходить паркет 32 класу. Якщо передбачається інтенсивна експлуатація, оптимальним рішенням є 33 клас.

Який паркет краще матовий або глянсовий і чому

Для захисту від негативних зовнішніх факторів паркет покривають лаком. Таким чином продовжується термін служби матеріалу та підвищується зносостійкість. Лаки представлені в широкому асортименті, але їх можна розділити на глянсові та матові.

Що краще, запитаєте Ви? Головна властивість лаку – здатність відбивати сонячне світло. У цьому плані виграє глянсовий лак. При його використанні поверхня стає блискучою та значно покращується зовнішній вигляд покриття.

Матовий лак – рішення, якому покупці часто віддають перевагу. Після його висихання створюється захисна плівка, що оберігає покриття від негативного зовнішнього впливу. Підлога виглядає природно та натурально. Вибір лаку залежить від побажань покупця та особливостей інтер'єру.

Якої товщини брати паркет: основні варіанти

У колекціях виробників представлена різноманітна продукція. Чим більша товщина паркету, тим краще. Від цього показника багато в чому залежить термін служби покриття для підлоги і стійкість до зносу. Найпопулярніші варіанти – 15 мм та 22 мм. Така паркетна дошка відрізняється міцністю, витримує велике навантаження і не деформується. Покриття піддається шліфування, завдяки чому забезпечується його оновлення.

Що впливає на вартість паркету: головні фактори

Ціна паркету залежить від різних факторів. Серед них слід зазначити такі параметри: товщина цінного шару, порода деревини, покриття матовим лаком чи глянсове покриття. Ціни на паркет та паркетну дошку в Києві у нас доступні, а асортимент товарів величезний. Ми пропонуємо продукцію, в якій поєднується надійність, екологічність та тривалий термін служби.

Вибирайте дуб, клен, ясен чи горіх. Всі покриття для підлоги мають поліпшені експлуатаційні властивості. Матеріали міцні та зносостійкі. Укладання паркету на фанеру – послуга, яку надає наша компанія. Довірившись нам, Ви позбавитеся неприємностей, пов'язаних з помилками монтажу. Фахівці якісно виконують роботу та дають гарантію.