Дубовий штучний паркет для житлових і комерційних приміщень

Основна складність в облаштуванні підлоги в комерційних приміщеннях полягає в його виборі, так як вона повинна з гідністю витримувати всілякі навантаження.

Якщо ви хочете мати довговічну підлогу, при цьому розгубились в достатку різних пропозицій, найкращим рішенням в даній ситуації стане перевірена часом класика – дубовий штучний паркет. Незважаючи на високі експлуатаційні і декоративні характеристики натурального дерева, ціна на паркет у Києві може бути прийнятною, якщо в приміщенні комбінувати різні типи штучного паркету.

Наша компанія «Світ Паркету» присутній на ринку більше 16-ти років, в даний момент ми пропонуємо в широкому асортименті придбати дійсно якісний штучний паркет за більш прийнятними цінами.

Циклювання і Шліфування паркету та інші переваги покупки

Не секрет, що паркет з дуба по праву вважається самим надійним покриттям не тільки для житлових, але і комерційних приміщень. Якісний дубовий паркет без сумнівів укладають в дитячі кімнати, вітальні, спальні, офіси, ресторани, салони та інші типи побутових і комерційних приміщень. Адже покриття з дуба володіє унікальними властивостями, особливо, широкою палітрою фактур і відтінків, що дозволяє створювати воістину неповторним дизайнерські рішення.

Незважаючи на високу вартість паркету – ви здійснюєте вклад на десятки років, вишуканого і бездоганного полу. Адже шліфування або циклювання пакета дозволяє в будь-який момент зняти верхній шар з дефектами, які утворилися шляхом величезної прохідності, а лак для паркету або інші різні речовини дозволять підкреслити вишуканість і представить підлогу ще з кращого боку.

 

Де купити недорогий паркет!

Якщо ви прагнете створити в своєму магазині або ресторані неповторну атмосферу за допомогою сучасного дизайну і натурального підлогового покриття при цьому, не роблячи вагомих фінансових вкладень – це можливо здійснити, якщо придбати, наприклад, паркет з горіха, який також відрізняється гідними характеристиками.

Також дошка ясен має відмінні показники зносостійкості і велику палітру фарб. Крім цього, паркет без покриття, може значно знизити вартість, і ви отримаєте натуральне при цьому недороге підлогове покриття. Але щоб значно продовжити термін експлуатації, вам необхідно буде самостійно здійснити його обробку лаком і маслами.

У магазині Світ Паркету вам допоможуть підібрати саме те, що ви шукаєте. А також здійснять повний комплекс робіт під ключ!