Підбираємо паркетну дошку на теплу підлогу

Найпопулярнішим покриттям в даний момент була і залишається паркетна дошка, для підлоги вона підходить просто ідеально. Завдяки тому, що даний сучасний матеріал володіє гідними технічними характеристиками і шикарною різноманітністю оригінальних відтінків, а також текстур натуральної деревини - покриття має широкий спектр застосування. Крім укладання підлоги, паркетна дошка та паркет вдало використовується для декорування та облицювання стін. Також даний матеріал часто застосовують в створенні теплих підлог.

Сьогодні, фахівці нашої компанії «Світ Паркету» готові поділитися цінними порадами і професійними секретами вибору покриття, яке може застосовуватися для підлоги з підігрівом.

Чи можна укладати теплу підлогу під паркетну дошку?

Підлога з підігрівом є сучасним і досить популярним видом обігріву житлових приміщень, який дозволяє позбавитися від пилових килимів і відчувати абсолютний комфорт при ходьбі босоніж. Закохуючись в натуральне дерево, багатьох цікавить: чи можна укладати теплу підлогу під паркетну дошку?

Відповідь на це питання є позитивним. При цьому температура обігріву не повинна перевищувати 27 С і обігрів підлоги повинен бути постійно рівномірним. Також важливо розуміти, що найкраще підходить саме паркетна дошка для теплої водяної підлоги. Водяна система обігріву здатна забезпечити стабільний і рівномірний наростаючий нагрів без різких температурних коливань, на відміну від електричних видів, які досить швидко нагріваються.

 

Якими якостями повинна володіти паркетна дошка для теплої підлоги?

Паркетна дошка для теплої підлоги повинна мати наступні характеристики:

- Плашки повинні бути товщиною від 13 до 17 мм. Ці показники є оптимальним рішенням для економного споживання енергії. Менша товщина є неприпустимою, оскільки покриття буде розсихатися.

- Крім цього виробник в документації, повинен вказати, що тепла підлога і паркетна дошка можуть бути сумісними.

- Покриття бажано використовувати з фаскою, яка буде компенсувати утворення щілин в процесі тривалої експлуатації покриття.

- Матеріал повинен бути виготовлений із щільних порід дерева, таких як дуб, ясен, горіх, мерабау, ці породи мають стійкість до розсихання.

- Укладання покриття необхідно проводити плаваючим способом, що передбачає можливість покладеному полотну розширюватися. Саме тому варто підбирати відповідний тип покриття.

«Світ Паркету» пропонує гідний вибір підлогових покриттів для теплої підлоги

На сайті нашої компанії представлений широкий вибір паркетної дошки під теплу підлогу з оригінальними кольорами та текстурами, з гарантією якості та довговічності від кращих, перевірених часом виробників. На сайті максимально реалістичні фото і зручні фільтри, які дозволяють з легкістю самостійно підібрати для свого будинку покриття необхідного типу і товщини.