Масивна дошка або Паркетна дошка: секрети вдалого вибору

 

Паркетне покриття, як і масивна дошка з часу своєї появи є одним з найбільш аристократичних варіантів облаштування підлоги. Особливо паркетна дошка цінується за прийнятну вартість і відмінні експлуатаційні характеристики. Матеріал характеризується довговічністю, багатою фактурою, шикарним розмаїттям кольорів і незмінно шикарним виглядом.

 

Особливості порід ясен, горіх, дошка дуб: ціна і характеристики

Найцікавішою по окрасу в більш світлих тонах вважається паркетна дошка ясен - завдяки своїй оригінальній фактурі і ніжній світлій палітрі вона дійсно може здивувати вас і порадувати широким вибором і наступним рядом переваг:

- Матеріал не поступається по міцності дубу.

- Дерев'яна підлога з ясеня відрізняється еластичністю.

- Масив ясеня володіє відмінною теплопровідністю і звукоізоляцією - це стосується і паркетної дошки.

- Текстура і забарвлення деревини ясена схожі з екзотичними породами.

- Матеріал також відрізняється відмінною геометричною стабільністю, прекрасно зберігає форму протягом довгих років.

У різних стилістичних напрямках зараз також активно використовується паркетна дошка горіх американський, з екзотичною текстурою, жовто-коричневими відтінками, високою щільністю деревини. В укладеному вигляді натуральне горіхове дерево чудово поєднується з іншими натуральними матеріалами і дерев'яними елементами в інтер'єрі.

Дошка дуб, ціна якої вважається однією з найвищих, володіє також неймовірною популярністю, завдяки відмінним характеристикам матеріалу і темним благородним відтінкам деревини. Дубове покриття також випускається і в красивих світлих тонах, таких як дуб вибілений, який стильно виглядає при різних сучасних і класичних дизайнах.

 

Скільки смуг? Яка заслуговує на увагу паркетна дошка: інтернет-магазин «Світ Паркету» дає цінні поради

Щоб підлогове покриття прослужило довго, вибір завжди повинен відштовхуватися від типу приміщення і рівня прохідності. Якщо ви не знаєте, яку вибрати однополосну, двох або триполосну дошку, найпопулярнішою і прийнятною за вартістю є триполосна паркетна дошка. Покриття складається з трьох рядів плашок, які гармонійно розташовані на одній ламелі.

Вартість даного виду є найбюджетнішою і, якщо у вас більше простору в приміщенні займають меблі, раціонально вибрати саме триголосний варіант.

Щоб зрозуміти яка найкраща паркетна дошка, інтернет-магазин «Світ Паркету» пропонує вам широкий вибір різних видів паркетної дошки, укладання якої повинно здійснюватися на рівну і завчасно підготовлену основу. Відштовхуючись від типу приміщення, вам навіть по фото буде просто вибрати кращий для вас варіант, монтаж якого може проводитися як своїми руками, так і професіоналами нашої компанії.

Також в асортименті є інженерна дошка, яка є ідеальним рішенням, для житлових і будь-якого плану комерційних приміщень з великою прохідністю, таких як гіпермаркети, склади та офіси.