Паркетна дошка: якість, неповторний стиль покриттів від компанії «Світ паркету»

Якість підлоги і надійність покриття залежить від правильно підібраного матеріалу. Якщо вдало поєднувати підлогу зі стильовим напрямком інтер'єру, навіть звичайна дошка для підлоги дуб, купити яку також можливо в «Світ паркету» буде виглядати дорого, стильно і оригінально.

Правильно підібраний матеріал, що буде володіти не тільки чудовими декоративними якостями, але і відповідати всім особливостям приміщення є запорукою довговічності і практичності підлоги.

Інноваційне покриття: паркетна дошка, ціна доступна і гідні характеристики

Після дошки для підлоги з натуральних покриттів більш якісною і доступною за вартістю є паркетна дошка, ціна якої значно відрізняється від матеріалу з монолітною структурою, а саме паркету або масиву.

Паркетна дошка має багатошарову структуру, на третину складається з цінних порід, з яких створюється верхній, декоративний шар. Саме тому паркетна дошка має широкий асортимент кольорів і виготовляється з найрізноманітніших порід деревини. Іншими складовими покриття є вологостійка фанера і деревина хвойних порід.

Особлива структура і якісна проклейка матеріалів дозволяє паркетній дошці мати більш високі показники стабільності при температурно-вологісних перепадах.

Вигідно купити паркетну дошку пропонує салон-магазин «Світ паркету» Київ.

Представлений в асортименті матеріал випускається в абсолютно готовому вигляді, з наявністю захисного верхнього шару і замковою системою. Паркетна дошка візуально може імітувати штучний паркет і масивну дошку в залежності від кількості смуг на одній плашці. Компанія виробник пропонує продукцію європейської якості за більш прийнятною вартістю.

 

Якісна паркетна дошка від Світ Паркету в Києві, екологічна

Штучний паркет - незамінна класика і довговічність

Відомо, що штучний паркет при належному догляді володіє більш високими декоративними характеристиками і тривалим терміном служби. Природно ціна паркету від паркетної дошки вагомо відрізняється, при цьому виправдана наступними перевагами покриття:

- Паркетна підлога здатна служити не просто десятиліття, а й століття, якщо правильно і своєчасно доглядати за покриттям.

- Покриття не видає звуків при ходьбі, має гідні звуко- і теплоізоляційні властивості.

- Грамотна фінішна обробка здатна забезпечити гігієнічність, оригінальний вид покриття.

- Покриття є довготривалим вкладенням фінансів, оскільки підлягає неодноразовому відновленню.

- Матеріал передбачає візерункову викладку і навіть естетичну комбінацію різних деревних порід.

«Світ паркету» пропонує вигідно купити масивну дошку в Києві

Масивна дошка також відноситься до елітних покриттів для підлоги, володіє монолітною структурою і перевагами штучного паркету. Укладання такого матеріалу здійснюється виключно палубним способом, оскільки планки масивної дошки мають більш габаритні розміри. Як і штучний паркет масивна дошка вимагає фінішної обробки і особливих температурних умов. Купити масивну дошку в Києві з кращих дорогоцінних порід можливо за найвигіднішою вартістю звернувшись в інтернет-магазин або відвідавши салон.

В асортименті представлені різні види і селекції покриття для спокійних і більш витончених напрямків слід вибирати покриття сорту селект з рівним тоном і прямою текстурою. Для більш живих оформлень підійде матеріал сорту рустик і натур, який володіє більш живим забарвленням і доступною вартістю.