Укладання та ремонт дерев'яної підлоги

Дерев'яна підлога здатна прослужити довгі роки при цьому необхідний правильний монтаж і належний догляд за нею. У даній статті ви дізнаєтеся, як укладати паркетну дошку та інші види натуральних покриттів, які технології при цьому використовуються.

Укладання паркетної дошки та паркету: основні технології

Паркетна дошка - це натуральний продукт, покритий лаком або маслом, повністю готовий до укладання, стійкий до перепадів температури і вологості. Сучасна паркетна дошка складається, не з одного, а з трьох перехресно розташованих шарів деревини. Укладання паркетної дошки та паркету вимагає особливих умов клімату в приміщенні, саме тому слід закінчити всі мокрі роботи на поверхні стін, стель такі як грунтовка, шпаклівка, фарбування або нанесення декоративної штукатурки.

Незважаючи на різні способи укладання, натуральних покриттів стелити паркетну дошку, фахівці рекомендують плаваючим способом, який дозволяє матеріалу гідно себе показувати при будь-яких температурних коливаннях. При цьому технологія укладання штучного паркету відрізняється. Укладається він строго на клей, з фіксацією кожної планки на паркетні скоби.

Кожен з цих технологій вимагає особливих вимог до основи:

- На основі виключаються тріщини, вона повинно бути чистою і сухою.

- Вологість бетонної основи не повинна перевищувати 2%.

- Температура основи повинна становити 24 °.

- Відносна вологість повітря від 45 до 60%.

- Відхилення щільності основи не повинно перевищувати 3 мм.

Якщо спочатку дотримані всі пред'явлені вимоги до основи, і укладання паркету або паркетної дошки відбуваються згідно з технологією, натуральна підлога прослужить гідно не одне десятиліття. Щоб весь процес укладання натуральних матеріалів проводився якісно та оперативно, ви завжди можете звернутися до фахівців нашої компанії «Світ Паркету». Наші співробітники врахують найменші нюанси й особливості приміщення для того, щоб ваша підлога виглядала не тільки красиво, але і була максимально надійною.

 

Монтаж і ремонт дерев'яної підлоги ціна

Ремонт паркету і паркетної дошки

Основною перевагою натуральних підлогових покриттів, є не тільки довговічність, але і можливість здійснювати ремонт паркету і паркетної дошки, повертаючи колишню красу. Крім послуг з укладання, фахівці «Світ Паркету» здійснюють ремонт паркету, в який також входить циклювання паркету - зняття верхнього шару для відновлення краси натурального дерева.

Щоб текстура паркету придбала колишню красу та яскравість, фахівцями використовуються виключно високоякісні матеріали, професійне обладнання - шліфувальні пристрої різного плану і калібру, а також інші підручні засоби, без яких практично неможливо здійснити високоякісну реставрацію або ремонт дерев'яного покриття.

Яка ціна на монтаж підлогових покриттів від «Світ Паркету»

Якщо вас цікавить ціна на монтаж тих чи інших підлогових покриттів, компанія «Світ Паркету» пропонує свої послуги дійсно за вигідними цінами. Вартість на укладку будь-яких видів підлогових покриттів вигідно відрізняється при цьому сервіс, а також якість послуг завжди здійснюються на високому рівні.

Гарантійні зобов'язання поширюються не тільки на придбані вами матеріали, але і на надані послуги. Саме тому наші клієнти завжди залишаються задоволеними, неодноразово звертаючись до нас.

 

Ремонт паркету, паркетної дошки в Києві ціна

Переваги співпраці з компанією «Світ Паркету»

До основних переваг співпраці з компанією «Світ Паркету» можна віднести багатогранний асортимент підлогових покриттів. В інтернет-магазині реалізується виключно гідна продукція від кращих відомих у всьому світі брендів. Тут ви можете придбати як двошарову, так і багатошарову паркетну дошку різних порід: дуб, ясен, горіх, а також покриття з екзотичної деревини.

Інтернет-магазин пропонує найприйнятніші ціни на продукцію вітчизняних і зарубіжних виробників. В асортименті ви знайдете все необхідне для професійної укладки і догляду за дерев'яною підлогою.