Штучний паркет: види особливості та переваги

Штучний паркет, як і паркетна дошка, є досить популярним покриттям. У чому полягає популярність даного матеріалу, якими перевагами, а також особливостями він володіє, наші фахівці розкажуть в даній статті.

 

Штучний паркет купити в Світ Паркету в Києві

Як виглядає штучний паркет і чим він відрізняється?

Штучний паркет - це найбільш популярний різновид паркетного настилу. Даного типу матеріал складається з дощечок монолітної структури, які в процесі укладання створюють цікавий візерунок і надійне підґрунтя. Планки в середньому мають довжину від 200 до 500 мм і ширину 40-70 мм. Відомо, що довговічність даного матеріалу, безпосередньо залежить від його товщини. При цьому товщина покриття у кожного виробника також може відрізнятися, вона варіюється від 14 до 22 мм.

В основному покриття такого плану пристосовується в процесі створення для шпунтового з'єднання: при виробництві оснащується по торцевій частині сполуками пас-гребінь. Виготовляється штучний паркет, як і масивна дошка найчастіше з щільних порід деревини, з яких більш популярним є дуб, горіх або ясен.

Покриття користується попитом завдяки широкому спектру переваг:

- Довговічність.

- Відмінні декоративні характеристики.

- Широкий вибір різновидів.

- Можливість відновлення.

- Має різні технології укладання.

 

Штучний паркет купити в Світ Паркету ціни

Основні види штучного паркету і ціни

Залежно від форми розпилу і декоративних характеристик, штучний паркет розділяється на кілька видів, а саме:

- Універсал (рустик) - відрізняється мінливим малюнком з наявністю невеликих сучків.

- Класик - повністю текстурований малюнок.

- Натур відрізняється багаторазовим повторенням малюнка з наявністю маленьких сучків.

- Селект характеризується дрібним однорідним малюнком і забарвленням покриття.

- Гест - контрастний змішаний малюнок.

Вартість всіх перерахованих вище видів крім категорії селект, починається від 600 грн за м2.

 

Ціна штучного паркету в Києві, купити в магазині Світ Паркету

Чим відрізняється штучний паркет селект?

Одним з найбільш популярних і дорогих видів натурального покриття є штучний паркет селект.

Даний вид відрізняється рівною та однорідною текстурою, без кілець. Крім цього, штучний паркет селект характеризується чистим радіальним розпилом, преміальним сортуванням, відсутністю будь-якого плану дефектів у вигляді тріщин, сучків, перепадів по тону або заболоні.

Такого плану матеріал відноситься до елітних і благородних видів, найчастіше використовується при оформленні класичного стилю.

 

Магазин Паркета штучного Світ Паркету Киев

Укладання штучного паркету від компанії «Світ Паркету»

Важливим моментом є правильний розрахунок матеріалу на кубатуру приміщення, при цьому варто додати 5-10% додаткової кількості штучного паркету, оскільки в процесі укладання слід врахувати особливості приміщення. При співпраці з нашою компанією, фахівці «Світ Паркету» завжди беруть до уваги найменші деталі, виконають укладання штучного паркету максимально професійно, якісно і в зазначений термін.

Технологія укладання штучного паркету залежить від придбаного виду покриття та побажання клієнтів компанії «Світ Паркету». Важливо щоб укладка проводилася на максимально рівну, суху і чисту основу, яка створюється за допомогою бетонної стяжки. Стяжка в свою чергу покривається вологостійкою фанерою високого ступеня жорсткості.

Перед укладанням важливо правильно визначити в якому напрямку слід укладати дошки, щоб приховати недоліки, і підкреслити переваги приміщення. Вирішення даного питання залежить від розмірних особливостей приміщення, розташування вікон, а також дверних прорізів.

Монтаж штучного паркету виконується на клейовий склад, рівномірно і по мірі укладання, розподіляючи його по поверхні. При цьому важливо врахувати компенсаційні зазори, які повинні складати 10 мм.

Наші працівники володіють колосальним досвідом в укладанні штучного паркету різними способами, що дозволить вам створити для себе максимально надійний і красивий малюнок.