Оформлення стін натуральним деревом

 

Оздоблення стін, як і підлоги, також є важливим процесом, до якого слід підходити розумно і креативно. Вибираючи матеріали для оформлення стін, слід звернути увагу не тільки на красу, а й на екологічність, довговічність та зносостійкість обробки.

Такими якостями, безумовно, має декор з дерева на стіну, який також здатний зробити приміщення тепліше, атмосферу в ньому більш затишною. Це можуть бути, як суцільні панелі, мозаїка з дерев'яних елементів, масштабне панно декороване паркетом, так і самі бюджетні матеріали, які перетворилися в шикарний декор.

З огляду на те, що дерево ніколи не вийде з моди. І в даний момент існує просто необмежена кількість матеріалів, за допомогою яких можливо створити декор з дерева своїми руками, завдяки чому він для вас матиме особливу цінність.

 

 

Який можна створити декор з дерева, ціна в Києві?

 

Незважаючи на те, що панелі ручної роботи з екзотичної деревини венге є бездоганним рішенням, існує і інший не менш вишуканий декор з дерева, ціна в Києві якого вважається найбільш бюджетною.

До бюджетних варіантів матеріалів, які можна використовувати як оздоблювальний декор відносяться:

- Вагонка - традиційний бюджетний матеріал - з його застосуванням ваш передпокій в скандинавському або стилі прованс буде виглядати стильно й оригінально.

- Ламінат - просто шикарне рішення під сучасний інтер'єр. З цим матеріалом чудово та оригінально буде виглядати як кухня, так і спальня.

- Паркетна дошка - як декоративний матеріал володіє величезним потенціалом. Надає широкий простір для вашої уяви при мінімальних витратах. Кращий варіант, якщо квартира планується в строгому мінімалізмі.

- Масивна та інженерна дошка - предмети декору, створені з використанням масивної або інженерної дошки, виглядають більш солідно і дорого. Це все завдяки унікальній структурі натурального дерева і широкій палітрі кольорів.

- Декінг - відмінне рішення не тільки для саду, але і для будинку може стати просто шикарною прикрасою в головах вашого ліжка. Також даний матеріал може використовуватися як садовий декор або фасадний декор.

Як виглядає той чи інший варіант ви можете розглянути по фото, які зможуть вас надихнути на створення чогось красивого і неповторного.

 

 

Чи можливо купити декор з дерева вже в готовому вигляді?

 

Для тих, хто не має можливості самостійно займатися такого роду творчістю, наша компанія «Світ Паркету» пропонує купити декор з дерева у вигляді різних стінових панелей. Вони підходять під нестандартні дизайнерські рішення, мають чудові декоративні якості й характеристики. Будь-якого плану панелі з різних сучасних матеріалів вразять вашу уяву, дозволять гармонійно виділити будь-яку зону всередині приміщення, створити просто неповторний інтер'єр в будинку і за його межами.