Як відновити паркетну дошку своїми руками – повернути лоск і шик паркетній підлозі?

Серед запропонованих на ринку підлогових покриттів – паркетна дошка ArcoBaleno, Baltic Wood, Woodtone, а також інших виробників, має величезну популярність. Крім того, що покриття відрізняється багатошаровою структурою, в якій присутня натуральна деревина різного типу, воно має величезну кількість переваг:

- Екологічність.

- Доступна ціна.

- Стійкість до зовнішніх навантажень.

- Простота в укладанні та догляді.

- Шикарні декоративні властивості.

- Достаток вибору.

- Створюється з різних порід - дуб, горіх, ясен, модрина, мербау.

Як правильно здійснювати відновлення паркетної дошки та паркету, які існують тонкощі укладання паркетної підлоги ви дізнаєтесь у даній публікації від фахівців компанії «Світ Паркету».

 

Як відновити паркетну дошку, Світ Паркету в Києві

Як відновити паркетну дошку і чи можливо це?

Лише верхній, лицьовий шар паркетної дошки створюється з дорогоцінних порід, багатих на декоративні властивості. Товщина верхнього шару може бути 3-6 мм. Реставрація паркетної дошки можлива у випадках, якщо товщина верхнього шару становить від 4-6 мм. Також важливо звернути увагу на той фактор, яким методом було укладено паркетну дошку.

Адже цього типу матеріал може укладатися як плаваючим способом, так і методом приклеювання, створюючи при цьому монолітну конструкцію підлоги. Від цього також залежить як відновити паркетну дошку і чи можливо це.

Обновити паркетну дошку можна лише з урахуванням рекомендації та вимог виробника підлогового покриття, а також за технологією реставрації із застосуванням інноваційного обладнання. Шліфування дозволить усунути дрібні дефекти, при цьому для грубих косметична реставрація не буде актуальною. Грубі пошкодження усуваються циклюванням, яке вимагає професіоналізму колосального досвіду та спеціалізованого обладнання.

Способи відновлення паркетних підлог

Як і паркет, так і паркетна дошка у догляді та відновленні вимагають особливого підходу та акуратності. Відновлення паркетної підлоги своїми руками можливе, якщо ви маєте достатню кількість часу, ресурсів та досвіду. При цьому, якщо ви не можете покладатися в даному питанні на себе, завжди можна звернутися до фахівців «Світ Паркету».

Наші співробітники використовують найкращі методи оновлення паркетних підлог і здатні навіть у найважчих ситуаціях знайти вихід, якщо потрібен ремонт. Вони знають, як відремонтувати будь-якого плану підлогове покриття та повернути паркетній підлозі колишню красу. Результати наших робіт, можна побачити на численних фото та у позитивних відгуках від наших клієнтів. Однополосна паркетна дошка, що реставрується, від професіоналів нашої компанії знову неодмінно заграє колишніми фарбами, принесе в будинок затишок і гармонію.

Укладання паркету, паркетної дошки від «Світ Паркету» у Києві під ключ

Крім реставрації у нас можливе укладання паркету, паркетної дошки від «Світ Паркету» у Києві під ключ. Даного типу рішення дозволяє нашим клієнтам скоротити фінансові ризики, тимчасові витрати і максимально продовжити термін служби придбаного у нас покриття для підлоги.

Звертаючись до нас, ви отримуєте найкращу ціну за 1 м2 на найпопулярніші види матеріалів. При цьому як масивна дошка, паркет, так і паркетна дошка в Києві у нас представлена ​​в широкому асортименті. Наші фахівці допоможуть вам підібрати оптимальне рішення, виконають оперативно-професійний монтаж недорого. При цьому як на продукцію, так і на виконані роботи ми маємо гарантію. Укладання підлогових покриттів виконується з урахуванням найменших тонкощів максимально професійно.

У нас надається гарантія на паркетні роботи від спеціалістів «Світ Паркету»

Більш вигідним за вартістю укладання будь-якого плану покриття буде, якщо матеріал купується у нас. Також, здійснюючи покупку в нашому салоні-магазині та замовляючи у нас наші послуги, клієнти отримують гарантію від 35 років на продукцію і до 3 років на монтаж або реставрацію. Такого плану умови співпраці дозволяють бути впевненими у надійності покриття та наданих послуг.

З нами ваша дерев'яна підлога завжди виглядатиме акуратно і сяятиме.