Паркетна дошка для підлоги: особливості вибору

Серед усього представленого асортименту підлогових покриттів в нашому інтернет-магазині паркетна дошка, ціна якої за м2, завжди залишається прийнятною, користується величезною популярністю.

Особливо вигідно можна купити даний вид покриття, коли в «Світ Паркету» проводиться розпродаж або акції, що буває досить часто. Залишається лише справа за вибором, визначити для себе з якої породи вам необхідно покриття, якого розміру, сорту декоративного шару вибрати підлогу.

Також важливим фактором є товщина: паркетна дошка може мати як одношарову, двошарову, так і багатошарову структуру. Якими критеріями вибору керуватися при покупці паркетної дошки розкажуть в даній статті наші фахівці.

 

Паркетна дошка для підлоги, Дуб, Ясень, Горіх, купити в Світ Паркету

Як відбирається паркетна дошка для підлоги?

Купити покриття для підлоги слід особисто в салонах магазинах «Світ Паркету», де надається можливість на власні очі та з усіх боків розглянути планку запропонованого варіанту.

Якщо потрібна біла або світла паркетна дошка, об'єктивно вивчити колір ви зможете виключно при сонячному світлі, оскільки в залежності від використовуваної породи, паркетна дошка для підлоги, як і паркет, може мати переливи або навіть міняти відтінки.

Товщина верхнього шару також має значення, так як вона при експлуатації приймає все навантаження на себе. Чим товще декоративний шар матеріалу, тим довше зможе прослужити покриття. Крім цього при гідній товщині декоративного шару паркетної дошки ви зможете неодноразово відновлювати красу покриття за допомогою циклювання.

Для квартир і будинків досить вибрати паркетну дошку з товщиною в 13-15 мм декоративного та 4 мм робочого шару. Для приміщень з більш активною прохідністю планки повинні володіти товщиною декоративного шару в 22 мм, при цьому робочий шар також повинен бути вище 4 мм.

Найбільш гідними декоративними особливостями та експлуатаційними характеристиками володіють щільні деревні породи. Саме тому, паркетна дошка ясен, дуб, горіх, завжди є популярними.

Ці цінні породи відрізняються наступними перевагами:

- Відмінні декоративні якості.

- Високі показники щільності і зносостійкості деревини.

- Вологостійка, екологічна, якісна і неймовірно надійна деревина.

- Широкий діапазон кольорів, насичено-чорних і ніжно-світлих відтінків.

- Різноманітність селекцій дозволяє вибрати оптимальний, під інтер'єрне оформлення, варіант покриття.

- Деревина чудово переносить різного плану навантаження і не вимагає особливого догляду.

 

Паркетна дошка, Масивна дошка та Паркет для підлоги купити

Як правильно підібрати розмір паркетної дошки для підлоги?

Якщо ви не знаєте, як правильно підібрати розміри паркетної дошки і кількість необхідного матеріалу, наші співробітники які працюють в салонах, завжди готові надати свою кваліфіковану допомогу.

Якщо ви плануєте купити покриття онлайн, в інтернет-магазині також працюють досвідчені менеджера, вони допоможуть вам з вибором і розрахунками необхідної кількості матеріалу на площу вашого приміщення.