Паркет і паркетна дошка - чим відрізняються

У даній статті фахівці компанії «Світ Паркету» допоможуть зрозуміти вам в чому різниця між паркетом і паркетною дошкою, що краще і на що укладається кожне з покриттів.

Паркетна дошка складається з соснової фанери, яка служить в якості нижнього, стабілізуючого шару. Середнього із соснових і ялинових порід деревини і лицьового або робочого шару, які виготовляються з благородних порід дерева. Така конструкція має переваги перед паркетом, який володіє монолітною структурою.

 

Відмінності паркету від паркетною дошкою, Світ Паркету

Паркетна дошка, паркет переваги

До переваг можна віднести надійну багатошарову конструкцію. Нею володіє паркетна дошка, паркет переваги, його значно поступаються багатошаровому покриттю. Паркет не любить нестабільний режим вологості, при тому, що паркетна дошка не боїться таких же перепадів.

При правильному укладанні паркетна дошка поводиться надійно і практично не реагує на подібні умови експлуатації. Адже середній шар перпендикулярно направлений до верхнього шару і утримує його від зміни геометричних параметрів. При зміні вологості така конструктивна надійність дозволяє укладати дошку на підлогу з підігрівом і навіть в санвузол.

Як виглядає паркетна дошка, паркет?

Якщо вас цікавить, як виглядає паркетна дошка, паркет, які декоративні відмінності вони мають, для цього краще відвідати наш салон магазин Київ.

Паркет має різні види, які представлені в нашому інтернет-магазині, а саме:

- Ялинка.

- Інженерний паркет.

- Художній.

Всі види паркету виготовляються з традиційних європейських дорогоцінних порід, таких як дуб, горіх, ясен, бук. При цьому паркетна дошка має широку різноманітність декоративних якостей. Оскільки верхній шар даного покриття в деяких випадках шпон, виготовляється не тільки з традиційних порід деревини, але і з рідкісних екзотичних.

 

Паркет і паркетна дошка в чому різниця, купити в Києві

Паркетна дошка: способи укладання

Більш прийнятною за ціною вважається паркетна дошка, способи укладання якої виконуються в більшій мірі плаваючим методом. При цьому спочатку необхідно максимально вирівняти підлогу, постелити спеціальну підкладку, на яку і проводиться укладання з урахуванням компенсаційних зазорів.

Укладання паркету в свою чергу також здійснюється на суху і рівну основу, яка покривається вологостійкою фанерою. На фанеру за допомогою паркетних саморізів і двокомпонентного клею укладається поступово паркет.

Скільки коштує паркетна дошка, акції?

Незважаючи на те, що покриття, яке сподобалося вам може бути дорогим, з компанією «Світ Паркету» ви неодмінно зможете придбати його за доступною ціною. Особливо доступною може бути паркетна дошка, акції, на даний вид покриття проводяться в нашому інтернет магазині регулярно, що дозволяє створити надійну і довговічну підлогу, при цьому не переплачуючи.