Особливості укладання підлогових покриттів

Монтаж покриття для підлоги будь-якого типу є складним процесом, від якого залежить багато чого, особливо зручність і надійність підлоги, а також естетичність приміщення. Під кожне підлогове покриття потрібна індивідуальна підготовка основи, спеціалізовані навички і знання про технології укладання, професійне обладнання та розумний підхід до даної справи.

Саме тому для багатьох є складним завданням зробити укладку того чи іншого покриття своїми руками. Фахівці компанії «Світ Паркету» готові поділитися своїм досвідом, в даній статті розкрито для вас секрети і особливості укладання різних підлогових покриттів.

 

технологія укладання підлогових покриттів, паркета, паркетної дошки

Як проводиться у нас укладка паркету?

Основною перевагою даного матеріалу є екологічність, довговічність і не примхливість в догляді, саме тому укладання паркету найчастіше відбувається в спальні, вітальні або дитячій кімнаті. Даний процес проводиться з декількох етапів, а саме:

- Підготовка основи, оскільки монтаж даного матеріалу повинен здійснюватися на сухе і рівне бетонне покриття.

- Поверх бетонного покриття в шаховому порядку приклеюється за допомогою двокомпонентного клею вологостійка фанера як чорнова підлога. При цьому попередньо підлога по товщині повинна відповідати чистовому покриттю.

- Після цього, щоб покриття надійно трималося, фанера грунтується і шліфується.

- Формат викладки паркету здійснюється за бажанням клієнта. Його укладання відбувається також за допомогою клею, при цьому фіксується паркетними цвяхами.

- Після викладення паркет шліфується за допомогою спеціального обладнання, після здійснюється тонування, при необхідності також фінішна обробка покриття лаком.

Такий же принцип підготовки чорнової підлоги використовується, якщо здійснюється укладання модульного паркету, який можна використовувати в якості матеріалу для створення теплої підлоги.

Також і всіма улюблена масивна дошка укладається на максимально рівну і суху основу, яка покрита вологостійкою фанерою. Укладання масивної дошки виконується за допомогою двокомпонентного клею, який наносити слід перпендикулярно дошці, підбиваючи кожну планку і фіксуючи його паркетними саморізами. Після укладання, масивна підлога шліфується і обробляється захисним лаковим або масло-восковим покриттям.

 

Технологія укладання паркета, паркетної дошки, тераси, масиву

Як правильно виконується укладання паркетної дошки?

Укладка паркетної дошки вимагає такої ж підготовки основи, при цьому технологія трохи відрізняється. Завдяки тому, що дане сучасне покриття оснащено спеціальними замковими з'єднаннями, вона виконується плаваючим способом на спеціальну коркову підкладку. При цьому варто відзначити, що найчастіше паркетна дошка якісна і продається вже з фінішним покриттям, завдяки чому після укладання і установки плінтусів, ваша нова підлога готова до експлуатації.

Укладання ламінату виконується плаваючим способом, по процесу має схожість з монтажем паркетної дошки. В якості підкладки на рівне, сухе покриття стелять гідроізоляційну мембрану, яка використовується в разі, коли відбувається і укладання вінілового покриття. Наявність гідроізоляційної мембрани, підібрати яку також можна в нашому інтернет-магазині, є обов'язковою умовою будь-якого виробника даного виду підлогового покриття, що надає гарантію.

Укладання терасної дошки

Монтаж настилу з терасної дошки необхідно проводити на підготовлену поверхню, яка здатна нести навантаження у вигляді бетону, металевого каркаса з регульованими опорами. Зверху на опори кріпляться за допомогою шурупів лаги з відстанню не більше ніж 400 мм, яке може зменшуватися в залежності від можливого ​​навантаження на терасу. Укладання терасної дошки здійснюється на лаги, кріпиться за допомогою монтажних кліпс. На фінішному етапі встановлюються торцеві заглушки, які гарантують терасі естетичний вигляд.

Звертаючись до наших фахівців, вам гарантовано не тільки високопрофесійне укладання з урахуванням особливостей приміщення і компенсаційних зазорів, а й правильний, а також багатогранний вибір якісного підлогового покриття.