Різниця між паркетом, паркетною дошкою і ламінатом

Якщо ваша квартира, офіс або приватний будинок потребує оновлення, облаштування підлоги високонадійними матеріалами фахівці «Світ Паркету» пропонують вам свою допомогу у виборі серед найпопулярніших видів, а саме паркету, паркетної дошки та ламінату.

Відмінності між паркетом, паркетною дошкою і ламінатом

Якщо вас цікавлять основні відмінності між паркетом, паркетною дошкою і ламінатом, вам слід знати, що штучний паркет за структурою має схожість з масивною дошкою. Такого плану покриття проводиться виключно з цінних порід деревини, відрізняється монолітною структурою, по краях при виробництві оснащується шипами і пазами. Найчастіше класичний паркет має більш мініатюрні розміри, що дозволяє зробити візерунковий монтаж.

Паркетна дошка в свою чергу має багатошарову структуру, нижній шар якої є підкладкою з фанери. В якості середнього шару для стабілізації покриття перпендикулярно приклеюються плашки хвойних порід. Роль робочого шару і лицьової поверхні відіграють дорогоцінні породи, від товщини яких залежить довговічність покриття.

Ламінат - це підлогове покриття на основі HDS деревоволокнистих плит високої щільності. Ламінат має складну багатошарову будову, яка включає стабілізуючу основу, що несе і декоративний шар. Верхній, він же декоративний шар - це фотопапір зі спеціальним просоченням, на який наноситься малюнок та невидиме захисне покриття, що протистоїть подряпинам.

 

Чим відрізняється паркет від паркетною дошкою і ламінату, переваги, Ціна, монтаж

Способи укладання паркетної дошки, паркету і ламінату

Способи укладання паркетної дошки паркет і ламінату між собою в основному є схожими, при цьому володіють деякими відмінностями. Кожен з перерахованих вище матеріалів, необхідно укладати на суху і рівну поверхню. При цьому процес укладання цих підлогових покриттів різниться:

- Ламінат часто оснащується замковою системою Click, за допомогою якої ламелі щільно прилягають один до одного. При цьому укладання здійснюється на спеціальну підкладку, плаваючим способом. В процесі укладання неймовірно важливо врахувати компенсаційні зазори, які гарантують гідний вигляд і цілісність ламінату при його природному розширенні.

- Укладання паркетної дошки також здійснюються плаваючим способом на спеціальне коркове покриття. Так як покриття випускається також з замковою системою, паркетна дошка виключно в рідкісних випадках вимагає фіксації покриття за допомогою клейового складу або паркетних саморізів.

- Дерев'яні монолітні планки паркету при виробництві оснащуються спеціальними кромками, укладання штучного паркету здійснюються пазо-гребньовим способом, на спеціально підготовлену основу, покриту фанерою. Узорна викладка паркетин проводиться із застосуванням двокомпонентного клею і металовиробів або кріпильних шнурів.

 

Чим відрізняється паркетна дошка від ламінату, в чому різниця, монтаж

Як виглядає паркетна дошка, паркет і ламінат?

Для тих, кого цікавить, як виглядає паркетна дошка, паркет або ламінат, ви завжди можете відвідати наш сайт svitparketu.com.ua Київ або салон-магазин Світ Паркету.

Дерев'яна підлога зі штучного паркету випромінює натуральність, благородство декорів та максимальну комфортність при тактильному дотику. Зовні штучний пакет можна порівняти зі справжнім деревом, яке гармонійно складається в унікальний дизайн декоративного візерунка.

Поверхня паркетної дошки обробляється маслом або лаком — це не тільки захищає підлогу від забруднень і впливу вологи, а й підкреслює ефектність, природну красу дерева в найдрібніших деталях, надаючи покриттю гарний глянцевий або матовий блиск.

Декори ламінату досконало імітують різного плану матеріали, що є перевагою перед вищепереліченими покриттями.

Переваги покупки підлогових покриттів в компанії «Світ Паркету»

Крім того, що компанія «Світ Паркету» пропонує виключно перевірені на якість і виправдані за вартістю покриття для підлоги, на які надається гарантія, у нас також пропонуються найвигідніші умови покупки та іншого плану переваги. Якщо ви мрієте придбати високонадійне і дороге покриття, у нас можлива оплата частинами або навіть розстрочка на будь-який вид матеріалів.